Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMužíka pochválil také reprezentační trenér

Klatovy - Skvělého výsledku dosáhli o tomto víkendu čeští plážoví fotbalisté.

Autor: DENÍK/Jitka Kilbergerová

Svěřenci reprezentačního trenéra Oldřicha Prohla vyhráli kvalitně obsazený Nations Cup v rakouském Linci. V týmu českých reprezentantů hraje v obraně také klatovský Petr Mužík.

„Semifinálový zápas se Švýcary byl hodně těžký. Nakonec jsme silné Švýcarsko s trochou štěstí porazili 4:3,“ řekl úspěšný fotbalista Petr Mužík.
„Finále jsme hráli před zaplněnými tribunami s domácím Rakouskem. Prohrávali jsme už 1:3, navíc se nám zranil hráč, ale přesto jsme dokázali zápas i v pěti otočit, když jsme deset vteřin před koncem vstřelili vítězný gól,“ uvedl Mužík.

„Dnes s reprezentací odlétám na další turnaj, tentokrát do Francie. Tam se utkáme s Běloruskem a Nizozemskem, a pokud se nám podaří tento turnaj vyhrát, zúčastníme se v srpnu superfinále v Portugalsku,“ dodal.

S výkonem klatovského fotbalisty byl spokojen i reprezentační trenér Oldřich Prohl. „Petr hrál fantasticky. Plnil beze zbytku veškeré úkoly a byl platným členem obrany. Je to nejmaldší hráč našeho družstva, jeho výkony se neustále zlepšují a je obrovským příslibem do budoucna,“ řekl Deníku trenér Prohl. (jt, jik)