Kalendář

<< červenec 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFK Tábor postupuje do divize ! ! !


Praha, Prachatice: Teprve dnes v dopoledních hodinách dostal na stůl vedoucí sekretář Komise fotbalu v Čechách Josef Nikodém rozhodnutí výkonného výboru ČMFS, týkající se přeřazení Prachatic z divize níže. 

Výkonný výbor ČMFS schválil žádost Tatranu Prachatice o přeřazení z divize do krajských soutěží s tím, že tento přesun musejí ještě schválit Řídící komise v Čechách pod vedením předsedy Rostislava Votíka a Jč KFS řízený Milanem Haškovcem. Z druhého místa nahrazuje Tatran Prachatice v divizní A skupině oddíl FK Tábor.

Ovšem situace v soutěžích jižních Čech se tak komplikuje, protože po posledních událostech se stalo, že na krajský přebor vznikl nárok i druhému celku A skupiny I.A třídy Dobré Vodě. A případné následky by zasáhly i Vacov v I. B třídě.

K případu a jeho řešení se proto vyjádřil i přeseda KFS Milan Haškovec: „Jihočeský výkonný výbor bude zasedat v pondělí. Do té doby si nechám zpracovat legislativně - právní analýzy jak postupovat. Jsme si vědomi časové tísně, ale rozhodně nechceme dopustit, aby se u nás objevily podobné případy podobné pražským Bohemians, které pak končí u soudu. Ale kdy bude zasedat Řídící komise pro Čechy, vedená panem Votíkem, to nevím.“
 
Z webu FK Tábor