Kalendář

<< srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

1. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFK Tábor postupuje do divize ! ! !


Praha, Prachatice: Teprve dnes v dopoledních hodinách dostal na stůl vedoucí sekretář Komise fotbalu v Čechách Josef Nikodém rozhodnutí výkonného výboru ČMFS, týkající se přeřazení Prachatic z divize níže. 

Výkonný výbor ČMFS schválil žádost Tatranu Prachatice o přeřazení z divize do krajských soutěží s tím, že tento přesun musejí ještě schválit Řídící komise v Čechách pod vedením předsedy Rostislava Votíka a Jč KFS řízený Milanem Haškovcem. Z druhého místa nahrazuje Tatran Prachatice v divizní A skupině oddíl FK Tábor.

Ovšem situace v soutěžích jižních Čech se tak komplikuje, protože po posledních událostech se stalo, že na krajský přebor vznikl nárok i druhému celku A skupiny I.A třídy Dobré Vodě. A případné následky by zasáhly i Vacov v I. B třídě.

K případu a jeho řešení se proto vyjádřil i přeseda KFS Milan Haškovec: „Jihočeský výkonný výbor bude zasedat v pondělí. Do té doby si nechám zpracovat legislativně - právní analýzy jak postupovat. Jsme si vědomi časové tísně, ale rozhodně nechceme dopustit, aby se u nás objevily podobné případy podobné pražským Bohemians, které pak končí u soudu. Ale kdy bude zasedat Řídící komise pro Čechy, vedená panem Votíkem, to nevím.“
 
Z webu FK Tábor