10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Na novou sezonu se chystá i lubský Start

Luby - Na ročník 2009/2010 se připravuje i jeden ze zástupců Pošumaví ve fotbalové 1. A třídě, VD Start Luby.

Jitka Kilbergerová

Lubští fotbalisté v minulé soutěži skončili v konečné tabulce na 9. místě.

Ve fotbalovém oddíle VD Start Luby došlo ke změně na postu hlavního trenéra A týmu. Novým koučem se stal Miroslav Křížek, který se ve Startu věnoval dorostu. Jeho asistentem bude loňský trenér Karel Šůs.

„Základní kádr se nám oproti loňskému ročníku podstatně nezměnil, odešel pouze Krotký (do Měčína) a u A týmu skončil Hradecký,“ uvedl trenér Křížek.
„Kádr doplňujeme z vlastních odchovanců, kterých je naštěstí dost, zkoušíme např. Koželuha nebo Kovaříka z dorostu,“ řekl Křížek.

„Trénovat jsme začali minulý týden, v sobotu jsme sehráli přátelský zápas s účastníkem krajského přeboru Kolovčí, která se netají myšlenkami na postup. Toto utkání jsme nakonec prohráli 0:5, i přesto, že jsme do 75. minuty drželi bezbrankovou remízu. Pak už hráči neodolali tlaku hostů a výsledek byl, jaký byl.

S herním projevem kluků jsem byl do 75. minuty velmi spokojený. Do nové sezony jsme si dali za cíl hlavně se vyhnout baráži, uhrát co nejlepší výsledky a nezklamat naše fanoušky,“ dodal.