Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMalše Roudné hlásí první posilu: generálním manažerem je Miloslav Varady


Roudné: Divizní nováček Malše Roudné včera představil první posilu do nové sezóny. Překvapivě jí není žádný hráč, ale funkcionář. Novou funkci generálního manažera bude v klubu zastávat Miloslav Varady, bývalý finanční ředitel JČE a někdejší předseda představenstva prvoligového SK České Budějovice. Ten už byl v nové roli představen trenérům a dalším činovníkům klubu.

„Je to pokračování změn, které už jsme začali před měsícem, kdy jsme oznámili, že k nám přicházejí dva zkušení trenéři mládeže – Láďa Ryneš z SK Dynamo ke starším žákům a Štefan Lovička z Prachatic ke staršímu dorostu. Klub roste, má úspěchy na hřišti a tomu chceme přizpůsobit i jeho vedení a zázemí,“ vysvětluje předseda Malše Libor Šolc.

Ten připomíná, že v Malši hraje v 6 družstvech mládeže na 120 dětí a vesnický klub má nejen muže v divizi, ale starší i mladší žáky a dorostence v Krajském přeboru. „Každý sportovní úspěch je ale vykoupen dalšími náklady na činnost. Hlavně pak na dopravu, protože se dál cestuje. Chceme zlepšit i vnitřní chod klubu. Prostě je na čase, aby přišel silný a fundovaný impuls zvenčí,“ uzavřel Libor Šolc.

Zdroj: Malše Roudné