Kalendář

<< listopad 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMalše Roudné hlásí první posilu: generálním manažerem je Miloslav Varady


Roudné: Divizní nováček Malše Roudné včera představil první posilu do nové sezóny. Překvapivě jí není žádný hráč, ale funkcionář. Novou funkci generálního manažera bude v klubu zastávat Miloslav Varady, bývalý finanční ředitel JČE a někdejší předseda představenstva prvoligového SK České Budějovice. Ten už byl v nové roli představen trenérům a dalším činovníkům klubu.

„Je to pokračování změn, které už jsme začali před měsícem, kdy jsme oznámili, že k nám přicházejí dva zkušení trenéři mládeže – Láďa Ryneš z SK Dynamo ke starším žákům a Štefan Lovička z Prachatic ke staršímu dorostu. Klub roste, má úspěchy na hřišti a tomu chceme přizpůsobit i jeho vedení a zázemí,“ vysvětluje předseda Malše Libor Šolc.

Ten připomíná, že v Malši hraje v 6 družstvech mládeže na 120 dětí a vesnický klub má nejen muže v divizi, ale starší i mladší žáky a dorostence v Krajském přeboru. „Každý sportovní úspěch je ale vykoupen dalšími náklady na činnost. Hlavně pak na dopravu, protože se dál cestuje. Chceme zlepšit i vnitřní chod klubu. Prostě je na čase, aby přišel silný a fundovaný impuls zvenčí,“ uzavřel Libor Šolc.

Zdroj: Malše Roudné