12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Domažlice rázně vykročily za postupem.

Po víkendovém 25. kole se do čela probojovala po vý­hře v Chrástu domažlická Jis­kra.

SK ZČE Plzeň-M. Touškov   0:0

V rušném a bojovném utká­ní měli domácí více ze hry, ale v koncovce byli nebezpečnější hosté. Rozhodnout mohl dvě minuty před koncem Krystl, který obešel i gólmana hostů, ale z úhlu trefil jen boční sít prázdné branky.
Nejlepší hráči: Řezáč - Fürbacher. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 2:3. Diváků: 300.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek (85. Svatoš), Karadžov, Šneberk, Vacek, Ulč, Bačkovský, Mičan (70. Jelen), Šiml (30. Šmíd), Krystl. Tre­nér J. Urbánek.
M. Touškov: Nikrmajer-Bruha, Kolář (83. Šesták), Kluska, Fůrbacher, J. Scheinherr, Lambor, Nosek, Karbusický, Brand, M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.

Staňkov-Chodov  3:1

Hrálo se za převahy domá­cích, kteří ale své šance nedo­kázali proměňovat. Chodov dokonce ve druhé půli vyrov­nal, Staňkov si však v závěru dvěma góly zajistil tři body.
Nejlepší hráči: Gust - J. Chme­lík. Poločas: 1:0. Branky: 19. a 77. Gust, 89. Řeháček - 68. Jan Kapic. Rozhodčí: Kopejtko. Bez ŽK. Divá­ků: 90.
Staňkov: Jánský - Hrach, Štver­ka, Gust, Htinig, Trhlík, Řeháček, Plas (18. Russ), Regál, Dolejš, Bočan (63. Vachtl). Trenér V. Šindler.
Chodov: Staviarsky -Jan Kapic, Kuboušek (46. J. Šot), M. Holar, J. Chmelík, M. Chmelík, Hála, P. Ho­lar, Smazal, Krakeš, Kobes. Trenér M. Chmelík.

Rapid Plzeň-Sušice  1:1

Domácím se v prvním děj­ství nedařilo a Sušice šla do kabin s jednobrankovým ná­skokem. Po změně stran Rapid přidal a v závěru se dočkal za­slouženého vyrovnání.
Nejlepší hráči: Zaoral - Cihlář. Poločas: 0:1. Branky: 81. Hucl - 45. Cihlář. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:1. Diváků: 100.
Rapid: Matějka - Peroutka, Met­lický (53. Jílek), Lavička, Pata, Hucl, Janout, Šimsa, Liška, Brabec, Zaoral. Trenér M. Nádherný.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, T. Marek, Klíma, Hrach, Prchlík, Cihlář, Sládek (71. Hupka), Hubáček (63. Hlaváč), Kočí. Trenér L. Vašica.

Tachov - Holýšov  2:2

Hosté šli brzy do vedení, domácí před přestávkou srov­nali stav. Ve druhém dějství nejprve skóroval Tachov, vzá­pětí však kanonýr Tlustý sta­novil konečný výsledek.
Nejlepší hráči: Šácha - Tlustý. Poločas. 1:1. Branky: 44. Šácha, 72. Hobza - 6. Dostálík, 73. Tlustý. Roz­hodčí: Kračmer. ŽK: 1:0. Diváků: 200.
Tachov: Valenta - L. Viterna, Opava, Kaše, Šácha, Gabčo, Čížek, J. Viterna, Augustin, Habart (63. Pikl), Hobza. Trenér P. Hudec.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Stanislav, Bečvář, Chalupa, Tlustý, Procházka, Lukáš, Dostálík (89. Hašek), Teršl (59. Šimka). Tre nér Z. Daněk.

Manětín –Rokycany  2:2

Ve vyrovnaném střetnutí se Manětín ujal vedení brankou do šatny. Po hodině hry Papáček srovnal, ale Dlouhý po akci s Cibulou opět dostal domácí do vedení. Na konečných 2:2 vyrovnal z penalty po faulu na Papáčka Mraček.
Nejlepší hráči: Cibula - Mraček Poločas: 1:0. Branky: 45. Prais, 75 Dlouhý - 65. Papáček, 80. (PK) Mra ček. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:3. Divá ků: 270.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Prais, Spal, Dlouhý, Bouška, Hůlka, Stejskal, Cibula, Mikulík, M. Pátek (80. D. Janouškovec) Trenér J. Pátek.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl (90. Světlík), Brož, Schveinert, Tobr­man, Mraček, Papáček, Kohout (73. Mochňák), Procházka, Kučera. Trenér P. Aubrecht.

Chanovice-Přeštice  2:0

První poločas probíhal za mírné převahy domácích, kte­ří po přestávce svůj tlak vy­stupňovali a dvěma góly si za­jistili zaslouženou výhru.
Nejlepší hráči: Srb - Kuneš. Po­ločas: 0:0. Branky: 65. Varga, 83. Kocour. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 2:3. Diváků: 170.
Chanovice: Daněk - Srb, Frýzek, Hnídek, Varga, Poláček (89. Krch), Šimsa, Tafat (46. Kučera), Černo­horský, Kočí, Kocour. Trenér P. Bě­loušek.
Přeštice: Havíř - Šindelář, Ku­neš, Bouc (81. Švarc), Kaas, Raj­chart, Lecjaks, Duchek (63. Šobr), Šperl, Benedikt, Ostrolucký (46. Kožíšek). Trenér J. Roud.

Klatovy B - Horní Bříza  0:5

Průběh zápasu ovlivnilo brzké vyloučení Rendla a gól do šatny. Domácím v závěru dlouho vyrovnaného utkání došly síly.
Nejlepší hráči: Herman - P. Chocholatý. Poločas: 0:1. Branky: 43. Fráz, 75. a 90. P. Chocholatý, 83. F. Rozmara, 85. Kohout. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (19. Rendl). Diváků: 120:
Klatovy B: Herman - Vacovský, Rendl, Mužík (80. Votípka), Jaku­bec, Šlechta, Beneš, Cihlář (90. Hromada), Z. Toman, J. Kotáb (68. Sysel), Presl. Trenér J. Palivec.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Ga­dač, Fráz (80. J. Rozmara), Paukner (85. Holík), F. Rozmara (82. Vacek), Krůs, Kohout, Jagerčík, P. Chocho­latý, Janka. Trenér F. Sudík.

Chrást-Domažlice  1:3

V oboustranně kvalitním duelu se na kopačky domácích lepila střelecká smůla, pětkrát trefili tyč a břevno. Hosté po vedoucí brance spoléhali na brejky, a to jim vyšlo.
Nejlepší hráči: Mojžíš - Schötterl. Poločas: 0:1. Branky: 80. Mojžíš - 5. Schötterl, 51. Černý, 54. Mifek. Rozhodčí. Burda. ŽK: 1:2. Diváků: 230.
Chrást: Bláha - Šmíd (64. Dole­žal), Diviš, Král, Brýla, Mojžíš, Ranc, Diepold, Haidelmayer, M. Tyr (46. Křen), V. Tyr. Trenér J. Aubrecht.

Domažlice: Pejsar - Strejc, Te­sař, Janeček (36. Kohout), Rejthar, Černý, Šámal, M. Šot, Mifek (67. Váchal), Schötterl (51. Kotlan), Mach. Trenér M. Moravec.