Kalendář

<< říjen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMilan Dejmek se o víkendu rozloučil s divizním "áčkem"

Po sezoně a půl opustil lavičku divizního A mužstva Jiskry Domažlice trenér Milan Dejmek.
Plzeňský rodák převzal mužstvo po trenérovi Miroslavu Moravcovi, který domažlickou Jiskru vedl v prvním půlroce působení v divizi.
Po prvním roce skončila Jiskra na osmém místě. Dejmek v zimní sezoně 2008/2009 vyzdvihl mužstvo na třetí příčku, které atakovalo postupové příčky České fotbalové ligy.
Jarní sezona byla poznamenaná velkou marodkou, když v některých utkáních chybělo i devět hráčů základní sezony. „Kouči Dejmkovi končí smlouva a rozhodli j sme se ji neprodloužit. Odvedl u nás kus dobré práce, ale letos na jaře nebyly výkony a výsledky podle našich představ," uvedl prezident domažlického klubu Jaroslav Ticháček.
Během letní přestávky tak Jiskra musí kromě nových kvalitních hráčů řešit i obsazení postu hlavního trenéra. „Jednání o novém trenérovi budou probíhat v těchto dnech. Chtěli bychom oznámit jméno nového kouče nejdéle do 3. července," prozradil prezident Ticháček.
Výbor fotbalového klubu bude řešit i otázky okolo hlavního trenéra rezervy. Nynější Ivan Major se rozhoduje, zda bude ve své činnosti pokračovat.
Problémy nastanou i u staršího dorostu. Jiří Palovič oznámil, že se od příští sezony bude naplno věnovat A mužstvu Sokola Mrákov, a tudíž opouští trenérskou funkci u staršího dorostu Jiskry Domažlice. Na vážkách je i Pavel Wolf, trenér mladšího dorostu.

Jiří Pojar