10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice - SK Motorlet Praha 1:0 (1:0)

V posledním divizním zápasu této sezóny hostila Jiskra Domažlice druhý celek tabulky a zřejmě příštího účastníka ČFL, celek Motorletu Praha, který údajně získal vyšší soutěž místo odstupující Sparty Krč. Pražané se představili jako fotbalově vyspělý, ale rovněž zbytečně „namachrovaný“ celek, jehož hráči od začátku zápasu kritizovali každý výrok rozhodčího Melničuka odpískaný proti nim. Kdyby se více věnovali hře, bylo by to pro ně mnohem efektivnější.
Ve vyrovnaném prvním poločasu byli hosté fotbalovější, což domácí doháněli bojovností. Ve 3. minutě hosté odvrátli Cihlářův tr. kop a na druhé straně musel domácí brankář Mleziva zasahovat po hlavičce Rezka ze 14 metrů. O dvě minuty později stačil Proškův centr srazit na roh domažlický Cihlář, který stejným způsobem zastavil i průnik pražského Rezka v 11. minutě. Když se hosté ubránili Hudcově tr. kopu, odvracel v 16. minutě Paťhův centr na roh domácí Cihlář. Po Proškově rozehrání si na míč nejvýše vyskočil Rezek, ale hlavou z 8 metrů mířil nad Mlezivovu branku. O dvě minutu později si s Radovou nedůraznou střelou ze střední vzdálenosti poradil hostující brankář Kučera stejně, jako na druhé straně Mleziva s centrem Proška.Ve 20. minutě pěkně prošel po levé straně hostující Chaloupka, uvolnil se, ale míč mu v poslední chvíli odskočil a Mleziva jej zachytil. Vzápětí stačili hosté srazit na roh Bublíkův centr zprava, ten rozehrál Hudec a hosté míč odvrátili na další roh. Ve 25. minutě si Mleziva bez problémů poradil s centrem Proška zleva a o dvě minuty musel domácí gólman na zem, aby získal míč těsně před nabíhajícím Jircem. Ve 29. minutě rozehrál pražský Vincenc tr. kop, ale ze 20 metrů minul levou Mlezivovu tyč aniž někdo z hráčů stačil míč tečovat. Velká příležitost pro domácí přišla ve 38. minutě, kdy si tr. kop z 18 metrů postavil Hudec, ale míčem trefil pouze vzdálenější tyč Kučerovy branky a hosté se odkopem osvobodili. Pět minut před obrátkou napřáhl domácí Rada, ale ze 30 metrů minul pražskou branku. Ve 43. minutě domácím zatrnulo při Rezkově akci, ale vše zmařil Tesař, který výborným obranným zákrokem přerušil finální přihrávku na nabíhajícího Chaloupku. V následující minutě se blýskl hostující brankář Kučera, který vyrazil Bublíkův volej ze 14 metrů. Ve 45. minutě však stačil hostující gólman po tr. kopu Hudce ze 30 metrů jen vyrazit míč před sebe a Bublík jej zblízka doťukl za jeho záda - 1:0.
Gól do šatny domácím pomohl, ve druhém dějství byli kromě úvodních minut po většinou aktivnějším mužstvem, ale do šancí se, stejně jako hosté již nedostali. Když si Mleziva poradil s tr. kopem Proška a o chvíli později hlavičkoval z 15 metrů po Strnadově centru Vincenc vedle pravé domažlické tyče, napřáhl v 50. minutě na druhé straně Mašek, ale z šestnáctky Kučerovu branku přestřelil. V 51. minutě stačili domící Chaloupkovu střelu z otočky srazit na roh, po jehož rozehrání se ke střele volejem dostal Pinkas, ale z 25 metrů domažlickou branku přestřelil. Když pak domácí gólman Mleziva včasným vyběhnutím a odkopem zmařil šanci nabíhajícímu Štafánkovi, odcentroval zleva na druhé straně Hudec, na míč si naskočil nabíhající Bublík, ale hlavou z 10 metrů minul pravou Kučerovu tyč. Po chybě domácí obrany se ke střele v pádu dostal pražský Šterl, ale ze 14 metrů minul pravou Mlezivovu tyč. Hosté se pak ubránili Cihlářově rohovému kopu a na druhé straně zneškodnil Vincencův tr. kop Mleziva. V 69. minutě rozehrál domažlický Hudec tr. kop zleva, míč se odrazil k Maškovi, ale jeho nevydařený volej z 15 metrů hosté odvrátili. V 72. minutě si s dalším Hudcovým tr. kopem zprava poradil Kučera stejně, jako s centrem téhož domácího hráče o chvíli později. V 76. minutě rozehrál další tr. kop domácích zprava cihlář míč se odrazil k Mifkovi, ale jeho volej z 18 metrů skončil nad Kučerovou brankou. V 84. minutě zatáhl míč po levé straně domácí Hartl, centrem našel nabíhajícího Maška, ale ten v sevření dvou obránců situaci řešil pádem, za což viděl zaslouženě žlutou kartu. Když si poté domácí obrana poradila s centrem Strnada, přišla 90. minuta, kdy se opět blýskl výborným zákrokem hostující brankář Kučera. Po tr. kopu Hudce zprava poslal hlavou z 15 metrů Černý míč obloučkem přesně pod břevno pražské branky, ale gólman hostů jej vynikajícím zákrokem dokázal vytlačit na svoji branku. Když pak v nastavení branku Motorletu přestřelil z 18 metrů Hudec a těsně před Maškem stačili Černého centr hosté odvrátit, bylo to v zápasu vše a domácím stačila jedna branka k zaslouženému zisku tří bodů.

Rozhodčí: Melničuk, ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (78. Štefánek), Diváků: 280.

Sestava Jiskry: Mleziva - Strejc (60. Mifek), Paul, Tesař, Cihlář - Černý, Rada, Bublík, Hudec - Hartl (87. Štolka), Mašek. Trenér: Milan Dejmek, který se tímto zápasem s domažlickým fotbalem rozloučil a nadále bude působit jinde.