7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Starší dorost Jiskry naplno bodoval a zajistil si divizi pro příští ročník, mladší vysoko prohrál

Starší dorost

Jiskra Domažlice-SK Benešov 1:0 (0:0)

Jiskra: Korba - Mastný,Zlámal,Pavlíček,Jurko-Ferra,Vísner,Minařík(88'Levý),Waldmann-Škrabal,Hartl

Hráči Jiskry si vítězstvím zajistili divizi i pro příští sezonu.
Ve 2' zahrávali hosté trestný kop,který Korba bezbečně kryl. Minaříkův průnik z 5' skončil v náruči brankáře hostů. V 7' opět zahrozili hosté, ale výborný Korba byl na místě. V 9' střílel domácí Mastný vedle. Brankář hostí musel ukázat své umění při střelách Hartla a Minaříka z 14' resp. 22'. Ve 23' střílel Mastný opět vedle. Hartlovu střelu z 28' vyrazil brankář na roh. Ve 38' chytrou teč Hartla brankář chytil.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra mnohem aktivněji a vypracovala si řadu šancí ke vstřelení branky. Ve 48' se ocitl sám před brankou Ferra, ale z těžké pozice dal nad. Hartlovu střelu z 53' vyrazil brankář na roh. Hartl se ocil v šanci i v 61', ale střílel vedle. V 65' po centru Ferry Škrabal přeloboval brankáře hostů a poslal Jiskru do vedení 1:0. Hartlovy pokusy z 70' a 77' hosté se štěstím odvrátili na roh. Hosté pak Jiskru zatlačili, ale jejich pokusy končily vedle nebo v náruči dobře chytajícího Korby. I když rozhodčí nesmyslně nastavil 8' Jiskra si své důležité body ubránila a zajistila si divizi i pro příští sezonu.

Trenéři: Brichcín, Palovič.

Mladší dorost

Jiskra Domažlice-SK Benešov 0:6 (0:4)

Jiskra: Korba-Čech(30'Čipera),Kuráž,Kubr,Kalný-Bláha(58'Švarc),Gust,Buršík,Socha-Liebl(65'Jarina),
Štěpán

Hosté Jiskru přehráli ve všech směrech a ke čtyřem brankám z prvního poločasu přidali dvě ve druhém a o výsledku bylo rozhodnuto. Dobrý výkon v dresu Jiskry předvedl debutující Štěpán.

Trenéři:Wolf,Pavlíček.