11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Sokol Mrákov - Jiskra Domažlice B 1:1 (1:1)

V předposledním kole I. B třídy, ve skupině A zajížděla vedoucí Jiskra Domažlice B na půdu sousedního Sokola Mrákov a aby si udržela vedoucí postavení v tabulce, musela tady bodovat. Na hřiště proto vstoupila aktivně, byla po většinu zápasu aktivnějším mužstvem, ale proti obětavě hrajícím domácím se jí nepodařilo vstřelit gól a tak se o konečnou remízu postarali domácí sami.
V úvodu zápasu si s Mlynárovým tr. kopem poradil hostující Pejsar a v 5. minutě se na druhé straně dostal ke střele volejem Kruml, míč srazili domácí k Paulovi, ale ten zamířil ze 23 metrů nad Jirátkovu branku. O dvě minuty později se uvolnil domažlický Kruml, ale ze 22 metrů rovněž soupeřovu branku přestřelil. Domácí byli pod tlakem, ale po závaru před Jirátkem se odkopem ubránili stejně, jako po následném centru Janečka zleva. Poté začali zlobit domácí, ale když v 9. minutě rozehrál domácí S. Němec rohový kop, hosté se rovněž ubránili odkopem, poté si s tr. kopem mrákovského S. Němce z 35 metrů poradil Pejsar a o chvilku později zamířil Mlynár volejem z 25 metrů vedle pravé Pejsarovy tyče. Tentýž domácí hráč vystřelil o chvíli později z úhlu ze 16 metrů, ale Pejsar byl pozorný a v 18. minutě opět Mlynár rozehrál tr. kop, míč se od zdi odrazil zpět, ale volej téhož hráče byl velmi nepřesný. Poté se hosté ubránili dvěma rohovým kopů S. Němce a ve 25. minutě rozehrál domažlický Váchal tr. kop zprava ze 20 metrů, ve vzdušném souboji s Janečkem nakonec hlavou poslal domácí Stýskal míč přesně k levé Jirátkově tyči a poslal hosty do vedení - 0:1. Laciná branka opět posadila do sedla hosty, ale Váchal mířil z 25 metrů nad Jirátkovu branku, poté byl v závaru před brankou domácích faulován Paul, ale nepískalo se a na druhé straně musel Pejsar vytlačit na roh Růžkovu střelu z 25 metrů. Roh rozehrál S. Němec, ale Rojt hlavou poslal míč nad domažlickou branku. Ve 35. minutě domácí zatáhli míč po pravé straně, na centr si nabíhal Zahrádka, který byl Forstem naivně faulován v pokutovém území, za což viděl žlutou kartu a pokutový kop proměnil bombou k tyči S. Němec - 1:1. Ve 38. minutě rozehrál tr. kop domažlický Váchal, ale ze 20 metrů zleva minul vzdálenější šibenici Jirátkovy branky. Pět minut před obrátkou využil domácí Zahrádka špatné Váchalovy rozehrávky, ale svoji akci zakončil střelou zleva z úhlu, která přelétla břevno Pejsarovy svatyně. Ve 42. minut´ě zatáhl míč po pravé straně domažlický Černý, centrem našel Krumla, jehož bombu volejem srazili domácí na roh. Když pak si hosté poradili s centrem domácího S. Němce, bylo v prvním dějství vše.
I do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji a hned ve 47. minutě se po Krumlově centr dostal ke střele volejem Paul, ale nedůrazný pokus skončil v Jirátkových rukavicích. O minutu později stačili domácí odvrátit míč těsně před nabíhajícím Váchalem, po Bočanově vysunutí, na roh. Ve 49. minutě poslal Váchal dopředu nabíhajícího Černého, ten utekl domácí obraně a v dobré šanci trefil zprava z 15 metrů jen tělo vybíhajícího Jirátka. Domácí se nemohli dostat ze sevření a po Krumlově tr. kopu míč hlavou přizvedl domácí Rojt a ten se odrazil u vzdálenější tyče od Krakeše těsně vedle pravé Jirátkovy tyče. V 53. minutě poslal Váchal dopředu hostujícího Bočana, ale Jirátko stačil míč včas zachytit. O minutu později se dostal do akce domažlický Kruml, uvolnil se, ale střela ze 20 metrů skončila těsně vedle pravé mrákovské tyče. Na druhé straně se do hry dostal v 57. minutě Růžek, ale z 18 metrů minul pravou Pejsarovu tyč. Vzápětí musel na druhé straně skluzem vypíchnout míč rozběhnutému Černému, který by šel sám na branku, domácí Konopik. Po hodině hry vyboxoval Jirátko Krakešův centr zprava, v nastalém zmatku před domácí brankou pak mrákovští odvrátili míč na roh. V 62. minutě domácí odvrátili Krumlův tr. kop a na druhé straně si o chvíli později poradil z tr. kopem domácího Růžka brankář Pejsar. Domácí se na chvíli opět dostali dohry a po pravé straně utekl Duffek, ale jeho centr hosté odvrátili na roh, který zprava rozehrál Růžek, v nastalém zmatku před Pejsarem se míč dostal k Duffkovi, ale jeho pohotovou střelu z šestnáctky výborně vyrazil Pejsar na roh. V 69. minutě domácí odvrátili akci Krakeše na roh, po jehož rozehrání se ke střele dostal domažlický Kruml, ale ze 22 metrů Jirátkovu branku přestřelil. O minutu později pronikal po pravé straně domažlický Váchal, ale domácí odvrátili míč na roh, který rozehrál Janeček, míč trefil bližší tyč Jirátkovy branky a skončil v zámezí. V 73. minutě odcentroval zprava hostující Váchal, těsně před naskakujícím Krumlem stačil u vzdálenější tyče míč hlavou přizvednout domácí Rojt a bylo po šanci. Čtvrthodinu před koncem domácí srazili Krumlův tr. kop na roh a tento agilní domažlický záložník se v 77. minutě pěkně uvolnil, jenže jeho střelu z 25 metrů domácí srazili na roh. O dvě minutu později se po závaru před mrákovskou brankou dostal míč k Bočanovi, ten však na okamžik zaváhal se střelou z malého vápna a domácí mu míč odkopli na roh. Na druhé straně jen těsně na míč nedosáhl po tr. kopu nabíhající Zahrádka, 10 metrů před domažlickou brankou. V 83. minutě odcentroval zleva hostující Janeček, Jirátko míč neudržel, ale ten se odrazil od nabíhajícího Váchala zblízka vedle domácí branky. V 89. minutě zahrávali hosté tři rohové kopy za sebou, při třetím zahrál v malém vápně domácí S. Němec rukou, ale rozhodčí Kvasnička to neviděl, míč se dostal k Forstovi, jeho střela z 10 metrů skončila, jak jinak, nad Jirátkovou brankou. V poslední minutě zahrál pěkný Brichcínův centr nabíhající Krakeš namísto hlavou ze 7 metrů nohou a vysoko minul domácí branku. Když pak ještě střelu domažlického Brichcína srazili domácí a Jirátko míč zachytil, odpískal rozhodčí Kvasnička konec utkání.
Jiskra B: Forst, Rejthar, Janeček - Paul - Černý, Brichcín, Kruml, Váchal - Bočan, Kotlan (46. Krakeš). Trenér: Ivan Major.

Horš.Týn - Konst.Lázně 4: 2 ( 1: 2)

Heřm.Huť - Sulkov 0: 0 ( 0: 0)

S.Bor - Stod 0: 2 ( 0: 0)

Dl.Újezd - Postřekov 1: 2 ( 1: 0)