Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOhlasy na kolaps SG Jiskry v zahraničních médiích


Znalcům seniorské kopané je známo, že stará garda Jiskry Domažlice pod vedením náčelníka a špílmachra Ládi Brichcína vzkvétá jako snad nikdy dříve. Proto byla odborná veřejnost doslova šokována zprávou o fiasku tzv. spanilé jízdy předminulý týden na návštěvě v Bavorsku. Mnoho čtenářů nebylo sto uvěřit, že při současné síle a rozmanitosti kádru by se mohlo něco tak nepravděpodobného udát. Vládlo dokonce podezření, že se jedná o fikci a někdo chce dobré jméno chodských seniorů pošpinit! Článek zpravující o „spanilé jízdě“ v Dalkingu byl údajně prý plný jevů, událostí a dokonce i osob, které jsou prý na hony vzdáleny veškeré myslitelné realitě. Vždyť už osoba záhadného a tajemného řeznického mistra pana Schlechta alias Jana Žižky z Trocnova vyvolávala podezření ba dokonce i bázeň mnohých pravidelných návštěvníků našich internetových stránek a ne neprávem byla přirovnávána k záhadnému Foglarovu mistru M., Svěrákovu Cimmermanovi či jeho americké obdobě Forrestu Gampovi. Málokdo byl také ochoten uvěřit tak těžko představitelným věcem a jevům jako sprint Jirky Paloviče, pressing Míry Hojdy, přesné přihrávky Ládi Brichcína, požívání alkoholických nápojů hráči Jiskry a dokonce pálenky!!! No fuj! Redakce našich internetových stránek se tak začala dostávat pod opravdu obrovský tlak veřejnosti a o celou věc se začala zajímat i mediální rada státu. Smyčka se začala pomalu ale jistě utahovat. Jako blesk z čistého nebe přišlo vysvobození a potvrzení pravdivosti našich informací, jak jinak opět z druhé strany hranice. Naštěstí i v německých médiích byla zpráva o kolapsu chodské staré gardy po několik dní jedničkou na sportovních přílohách něco znamenajících deníků, takže v jejím stínu téměř zapadly informace o přestupu Gomeze do Bayernu, o zájmu Realu o Rybériho a podobné nezajímavé zvěsti. 
V příloze přinášíme jeden z mnohých článků informujících o již zmiňované politováníhodné události a ponecháme laskavě na váženém čtenáři, aby si udělal úsudek sám. 
Dále je přiložena pozvánka, jíž jsme obdrželi od Jana Žižky, pardon od pana Schlechta na jubileum dalkingské kopané. 
Příští utkání staré gardy s následným společným posezením se koná v pátek 12. 6. 2009 od 19.00 na „umělce“ v Domažlicích.

Za úsek ověřených zpráv s pozdravem Ondřej Sekora

Detail [›]
SG Jiskra Domažlice 01
Detail [›]
SG Jiskra Domažlice 02
Detail [›]
SG Jiskra Domažlice 03
Detail [›]
Silvestr 2009