14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Starší žáci: Jiskra Domažlice - FC Rokycany 1:0 (0:0)

V sobotu 6.6. sehráli st. žáci "A" Jiskry svůj poslední mistrovský zápas s mužstvem FC Rokycany, které se nacházelo na druhém místě tabulky před mužstvem Jiskry. Hráči nastoupili do zápasu velmi aktivně a hned od úvodních minut se hrál rychlý a důrazný fotbal. Obě mužstva pozorně bránila po celý zápas, takže nebyly k vidění žádné velké golové šance. Stejný obraz hry pokračoval i v druhém poločase. Hráči Jiskry nakonec přece jen důrazem ve středu hřiště soupeře přehrávali a jejich aktivita se nakonec vyplatila, když v 67 min.,  po závaru před soupeřovou brankou M. Škoda s přispěním soupeřova obránce dotlačil míč do sítě a Jiskra tak zvitězila šťastně 1:0. Výsledek je o to cennější, že hráči Jiskry odehráli utkání s ročníkem 95 kromě dvou hráčů ročníku 94 a soupeř měl mužstvo složeno až na dvě vyjímky z ročníku 94.
Sestava : Krásnický - Tauer,Škoda,Štěpán,Lešek - Kohout R., (Šimůnek,Černý), Hamor, Kalný,Konrády (Kohout J) - Dvořák, Linkeš (Gabriel).
Branka : M. Škoda.
Trenéři : V. Sládky, R. Neumann.
Vedoucí mužstva : J. Dufek.