19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Lídři soutěže si poradili i s Kdyní

Rezerva starších žáků Jiskry Domažlice vs. Kdyně 5:1(2:1)

Podařené fotbalové utkání ze strany borců domácí rezervy starších žáků proti hostující Kdyně se konalo v neděli 7. 6. 2009 na domažlickém centrálním pažitu. Utkání se však od počátku nevyvíjelo dle představ domácích fanoušků, neboť hosté šli do vedení ve 23´ po chybě domácího stopera! Následné napětí netrvalo dlouho a o tři minuty později zahrozil zprava střelou Řezáček, kterou brankář hostí vyrazil a o dorážku se s přehledem postaral Copák 1:1. V téže minutě, tedy 26´ nastřelil soupeř břevno domácí svatyně! V 28´ zvýšil Konrády po přihrávce agilně hrajícího obránce Hrušky na 2:1. Franta Copák ještě „zavraždil“ v 33´ šanci s kategorie 300-procentních!
V 11´druhého poločasu prošel stoper Malík celou obranou hostí a na dvakrát za přispění teče domácího zadáka zvýšil na 3:1. V 17´ střílel Vlček ze 16-ti metrů těsně vedle růžku branky hostů. V 18´ se zdařila kombinační akce po ose Šimůnek - Hruška - Vlček - Konrády, kdy posledně jmenovaný zvýšil na 4:1. V 32´ vysunul Vlček Dvořáka, který si ještě pohrál s obranou hostů a poslední brankou v sezóně uzavřel i účet utkání na 5:1.
Po následném vítězném pokřiku a děkovačce divákům poděkovali trenéři hráčům za bojovné a kvalitní výkony v průběhu celé sezóny a jako bonus věnoval trenér Josef Štefek hráčům překrásný a velmi dobrý dort v podobě fotbalového hřiště!
Sestava domácích: René Šperl - Ondřej Nechoďdomů, Jakub Malík, Tomáš Dvořák, Tomáš Hruška – Franta Copák, Honza Vlček, Dominik Konrády, Jakub Šimůnek – Luboš Řezáček, Ivan Major.
Střídali: Zdeněk Šinál, David Žák, Jiří Janoušek, Lukáš Kneblík, Tomáš Linkeš.
Trenéři: Josef Štefek, Ivan Major.