16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Jiskra Domažlice - SK Benešov 2:2 (0:1)

V předposledním domácím vystoupení hostili domažličtí SK Benešov a bez Strejce, Mužíka, Schötterleho a Šota sice nebyli horším týmem, ale dvakrát museli dotahovat náskok soupeře a nakonec byli rádi za bod.
V 8. minutě se dostal ke střele domácí Bahleda, ale ze 25 metrů minul pravou Capouchovu tyč. O minutu později stačili hosté odvrátit Maškův centr zprava, ale zahřmět mohlo na druhé straně, kde po Stozskově rohovém kopu vznikl před domácí brankou závar, ale míče se nakonec zmocnil brankář Frei. Ve 12. minutě odcentroval zleva benešovský Štěpán, míč se nekontrolovaně pohyboval na hranici malého vápna Domažlic, ale snaha hostů jej dostat do sítě nevyšla a domácí se odkopem ubránili. Po čtvrthodině si Hudcovým centrem zleva poradil brankář hostů Capouch a poté na Bahledův centr zprava po samostatné akci nikdo z domácích nedosáhl. Ve 23. minutě rozehrál domácí Cihlář zprava rohový kop, ale bráněný Tesař míč u bližší tyče poslal hlavou vedle benešovské branky. Hra se ponejvíce odehrávala mezi šestnáctkami a žádné z mužstev si nedokázalo vypracovat brankovou příležitost. S častými centry do pokutových území se vždy stačil soupeř vypořádat. Ve 36. minutě zatáhl míč po pravé straně domácí Mašek, centrem našel nabíhajícího Bahledu, ale ten v dobré šanci poslal volejem míč ze 7 metrů nad benešovskou branku. Platilo opět známé „nedáš-dostaneš.“ O pouhé dvě minuty později Tesař nedosáhl na dopadající míč, toho se zmocnil Stozsek, prošel po levé straně, našel nabíhajícího volného Veselého, který ze 7 metrů do odkryté branky poslal hosty do vedení - 0:1. Ve 42. minutě musel Frei z branky, aby těsně před nabíhajícím Turkem odkopl míč do zámezí. O minutu později si na centr Šindeláře zleva naskočil hostující Stoszek, ale hlavou poslal míč podél celé branky těsně vedle. Když pak pronikajícího benešovského Stoszka zastavil Tesař spolu s Freiem, baylo to v prní půli vše.
V 50. minutě se ke střele z otočky dostal domácí Mašek, ale trefil jen soupeře. O pět minut později zatáhl Mašek míč po pravé straně, ale na jeho přetažený centr nikdo ze spoluhráčů nedosáhl. V 58. minutě zamířil domácí Rada ze 23 metrů vedle pravé Capouchovy tyče a vyrovnání se dočkali domácí o minutu později kdy po pravé straně pronikl Bahleda, místo centru zvolil střelu z úhlu z 15 metrů a tečovaný míč se od bližší tyče odrazil na roh. Ten rozehrál zprava Hudec, míč se od soupeře odrazil k Bublíkovi, který jej hlavou ze 7 metrů uklidil pod břevno ke vzdálenější tyči - 1:1. Poté se s centrem benešovkého Štěpána poradila domácí obrana a na druhé straně po Hartlově přihrávce a Maškově centru nikdo z domácích před brankou nebyl. V 68. minutě stačili hosté srazit Mifkovu střelu ze 20 metrů na roh, který zleva rozehrál Hudec, ale Tesař u vzdálenější tyče branku soupeře hlavou minul. O čtyři minuty později vyslal technickou střelu zprava ze 17 metrů domácí Hartl kousek vedle vzdálenější Capouchovy šibenice. V 75. minutě si na Štolkův centr zprava naskočil Bahleda, ale hlavou z 10 metrů těsně minul levou šibenici benešovské branky. Jako z fotbalové učebnice - opět „nedáš-dostaneš,“ v následující minutě dostal benešovský Turek míč do běhu, prošel po levé straně a z úhlu ze 14 metrů trefil míč ke vzdálenější tyči - 1:2. Domácí však branka nezlomila a bojovali dál. V 77. minutě si s Mifkovou střelou z 19 metrů poradil Capouch a o tři minuty později zakončil Bahleda svoji akci střelou ze 20 metrů vedle levé benešovské tyče. Na druhé straně musel pronikajícího Turka za cenu rohového kopu zastavit Tesař. V 83. minutě našel Bahleda Maška, ale ten ze 22 metrů minul soupeřovu branku. Pět minut před koncem rozehrál domácí Cihlář tr. kop ze 30 metrů, na penaltě hostující Havlíček rukama stáhl Bublíka, což rozhodčímu Novotnému neuniklo a byla z toho penalta. Míč si postavil Bublík, rozehrál však míč jen nakrátko a nabíhající Bahleda jej před vybíhajícím Capouchem zasunul do sítě - 2:2. Když si pak s Bahledovou střelou ze 20 metrů Capouch bez problémů poradil, bylo v zápase vše.
Sestava Jiskry: Frei - Štolka (78. Zlámal), Paul, Tesař, Cihlář - Mifek, Rada (61. Hartl), Bublík, Hudec (88. Steinberger) - Mašek, Bahleda. Trenér: Milan Dejmek.
Branky: 61. Bublík, 86. Bahleda -  39. Veselý, 76. Turek. ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (84. Žák). Rozhodčí: Josef Novotný. Diváků: 250.