Starší dorost remizoval v Klatovech

Starší dorost

TJ Klatovy - Jiskra Domažlice 1:1 (0:0)

Sestava: Korba- Mastný, Zlámal,Ferra, Jurko - Škrabal, Vísner, Minařík, Waldmann - Hartl, Levý(80' Kubr).
Po bezbrankovém prvním poločase Jiskra svoji hru ve druhé půli zlepšila a soupeře jasně přehrávala.
Už ve 2' Waldmann střílel vedle branky domácích. Ve 12' po dobře zahraném signálu domácí stříleli vedle. Vedle šel i Vísnerův pokus z 19'. Ve 35' minutě Hartlovu střelu brankář chytil.
Ve 47' se ocitl ve velké šanci na hranici velkého vápna Levý, ale netrefil balon. V 52' zlikvidoval Korba trestný kop domácích. Hartlova střela z 18 metrů mířila těsně nad. Dobře zahraný trestný kop z 59' se od tyče odrazil do autu. O dvě minuty později domácí zblokovali střelu Škrabala na roh. V 64' domácí z trestného kopu mířili nad Korbovu branku. Velkou příležitost ke vstřelení golu zahodil v 65' Škrabal, poté co udělal kličku brankáři nezakončil přesně. V 70' po centru Škrabala a lehké teči Hartla se míč dostal k Waldmannovi a ten krásnou střelou po zemi poslal Jiskru do vedení - 0:1. S tvrdou střelou Hartla z 73' si brankář domácích s námahou poradil. V 79' zahrávali domácí trestný kop, ten se odrazil od zdi k volnému hráci domácích který nedal Korbovi šanci - 1:1. V 84' se dostal do šance střídajíci Kubr, ale z těžké pozice střílel vedle. Domácí ohrozili branku Jiskry v 88' střelou nad. V poslední minutě měl ještě možnost upravit skore Minařík, ale jeho střela mířila těsně nad.
Trenér: Brichcín

Mladší dorost

TJ Klatovy - Jiskra Domažlice 3:0 (2:0)

Sestava: Čapský - Kubina, Jurko, Kubr, Kuráž - Čipera(50' Korba), Buršík, Gust, Socha - Liebl, Jarina(68' Švarc)
Mladší dorost i přes porážku podal zřejmě nejlepší výkon v jarní části sezony.
V 8' vyrazil domácí brankář Kurážovu střelu z 25 metrů na roh. Po zaváháni brankáře Čapského z 11' šli domácí do vedení - 1:0. Ve 20' domácí hráč prošel přes čtyři hráče Jiskry a zvýšil na 2:0. Trestný kop domácích z 25' skončil vedle. Další trestný kop domácích zahrával domácí brankář, ale ani jeho střela branku netrefila. Ve 30' vyrazil Čapský střelu na roh. Velkou šanci na snížení stavu promarnil Gust, když z malého vápna netrefil branku.
Ve druhém poločase Jiskra ješte svoji hru zlepšila a domácí místama i přehrávala. Ve 46' Buršíkova střela minula branku domácích. Těsně vedle mířila i střela Liebla z 56'. V 58' zahrával Jurko trestný kop nad. V 65' vyrazil Čapský střelu domácích na roh. V 72' po ztrátě míče domácí zvýšili pěknou střelou na 3:0. V 78' po pěkné akci Jiskry střílel Korba mimo. Za zmíňku stojí obětavý výkon Jurka, který odehrál obě dvě utkání ve kterých podal velmi solidní výkony.
Trenéři: Wolf, Pavlíček.