16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

SK Votice - Jiskra Domažlice 4:2 (0:2)

V rámci 27. kola divizní skupiny sehrála Jiskra Domažlice vyrovnaný zápas s aktuálně devátým celkem tabulky, Voticemi.
Votice - Domažlice 4:2 (0:2)
První gólová šance utkání přišla ve 12. min., když Bahleda tečoval přímý kop Mužíka, ale jeho střelu votický gólman vyrazil. Poté převzali iniciativu domácí a nastartovali sérii kopů, které však skončily bez šance. Asi největší se odehrála ve 22. min., kdy Rezek nastřelil Mlezivovu levou tyč. Z následného protiútoku Mužík rychle vysunul Bahledu a ten sám přeloboval votického brankáře - 0:1. Branka hosty povzbudila a ti tak převzali iniciativu, která vyústila v druhý gól, kdy Mužík potrestal faul na Hudce -0:2.
Po změně stran začali domažličtí hráči chybovat a Votice se kontaktním gólem Očovana dostaly do hry - 2:1. Za stavu 2:1 nevyužila dvojice Hudec - Bublík po brejku možnost přidat třetí gól. Domácí vsadili na útočné pojetí hry a povedlo se jim utkání otočit. Nejprve v 67. min. vstřelil vyrovnávající gól Horváth, bratr známé Superstar Vlasty Horvátha, a o dvě minuty později domácí poslal do vedení Faitl. V 76. min. přidal čtvrtý gól Votic Knobloch. Hosté se ještě pokusili utkání zkorigovat, ale jejich úsilí bylo přibrzděno vyloučením Cihláře po druhé žluté kartě.
„Utkání jsme zvládli velmi dobře. Myslím, že jsme do puntíku dodrželi taktiku, kterou určil trenér Milan Dejmek. Podnikali jsme nebezpečné brejky. Jeden z nich se nám podařilo proměnit. V druhém poločase byl na klukách vidět jakýsi útlum. Soupeř nás po chybách potrestal a my jsme nakonec prohráli," okomentoval utkání Jiří Šámal.
Branky: 54. Očovan, 67. M. Horváth, 69. Faitl, 76. Knobloch - 23. Bahleda, 28. Mužík. Rozhodčí: Orálek. Ž]:- 2:3. ČK: 0:1 (74. P. Cihlář). Diváků 120.
Sestava Jiskry Domažlice: Mleziva - Mifek, Paul, Tesař, P. Cihlář- Zb. Černý, V. Rada (71. Mašek), Mužík, Hudec - Bahleda, Bublík.
Trenér: Milan Dejmek.