11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Kapříci se nelovili - Poběžovice-Dl. Újezd 1:2 (0:1)

Obavy domácích funkcionářů z uplaceného rozhodčího se nepotvrdily. Svým výkonem rozhodčí Šimek nijak nevybočil z průměru, na který jsme v krajských soutěžích zvyklí. Snad jen vyloučení Kořínka zhruba po půlhodině hry všechny překvapilo, protože nikdo neviděl důvod. Faktem je že šlo zřejmě o vzájemné napadení, protože soupeř, který skončil na zemi, viděl žlutou kartu. Jinak si domácí na neobjektivní posuzování stěžovat nemohou.

Kdo nevěděl, že hraje první mužstvo tabulky s celkem bojujícím o záchranu, podle obrazu hry by to nepoznal. Celý první poločas se hrálo v poli vyrovnaně, domácí byli v útoku méně důrazní (chyběl Svačina, který přijel pozdě a nastoupil do druhé půle, i jeho bratr, který mepřije vůbec). Po jednom z útoků hostů vystřelil v 18. minutě Bukva z 18 metrů skrze houštinu nohou a Jirátko na střelu k tyči nezareagoval - 0:1. Po vyloučení Kořínka hráli domácí stále vyrovnanou partii, ale zhuštěnou pětičlennou obranu hostů nepřekonali.
Ve druhém poločasu si domácí postupně vytvářeli převahu, která s blížícím se koncem sílila. Když byl hostům vyloučen dvacet minut před koncem Bukva (předtím ještě jeden hráč z lavičky), hosté se zatáhli na vlastní polovinu a domácí se snažili překonat dobře pracující obranný val. Hostům se podařily dva brejky - po jednom vykopával Doktor míč z brankové čáry a při druhém asi osm minut před koncem, tentýž domácí obránce zastavil pronikajícího soupeře jen za cenu faulu v pokutovém území a hosté nabídnutý pokutový kop proměnili - 0:2. Ani to však domácí nesrazilo do kolen a jejich ofenzivní hra přinesla ovoce v 88. minutě, kdy se parádně trefil z 18 metrů Svačina do pravé šibenice - 1:2. V nastaveném čase se domácí již marně snažili dobýt soupeřovu svatyni a hosté se za cenu dlouhých odkopů a několika pokusů o brejk ubránili. Svojí hrou ale rozhodně nepřesvědčili, že by to měli být právě oni, kdo je zralý na postup do I. A třídy!