12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Mladší žáci: TJ Sušice - Jiskra Domažlice 1:3 (0:3)

Ve středu 27.5. zajížděli mladší žáci Jiskry Domažlice na hřiště vedoucího celku krajského přeboru, mužstva Sušice, s cílem oplatit soupeři podzimní porážku 1:2, což se jim po výborném kolektivním a bojovném výkonu podařilo.
Mužstvu ohromně pomohl návrat kapitána Ondry Černého, který se již prosazuje v dresu starších žáků a který vstřelil v tomto utkání 2 branky.
Jiskra vlétla na umělý trávník v Sušici jako vítr a již po 5 minutách byl stav 0:2 pro hosty. Nejdříve dostal Ondra Černý ve 3. minutě kolmici za obranu soupeře a sám proti brankáři nezaváhal - 0:1. V 5. min. utekl po pravé straně Lukáš Svoboda a z úhlu propálil gólmana - 0:2. Soupeř jakoby nebyl na hřišti a Jiskřané si vytvářeli šance jako na běžícím pásu, ale proměnili jen jedinou a to opět Ondra Černý zakončil pěknou kombinaci Jiskry - 0:3.
Ve druhém poločase Jiskra kontrolovala hru, dál dobře kombinovala a soupeř nemohl najít zbraň na dobití její obrany. Až ve 37. minutě se z dálky trefil domácí útočník - 1:3. Zdramatizování zápasu ale Jiskra nedovolila a tak si ze Sušice odvezla cenné 3 body za výhru 3:1.
Sestava: Vrzal (55' Šperl) - Kalný, Poláček, Zíma, Jandečka - Svoboda, Dufek, Černý, Jurko - Stróž, Buršík st.
Střídali: Buršík ml., Žák, Bočan, Hruška, Fišer.
Trenéři: Bočan st.,Copák st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.