Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStarší žáci: TJ Sušice - Jiskra Domažlice 2:0 (0:0)

Ve středu 27.5. sehráli st. žáci A Jiskry další mistrovské utkání na půdě TJ Sušice. Zápas byl předehráván z důvodu pořádání mezinárodního turnaje v kopané v Sušici a rovněž tak z důvodu účasti našich několika hráčů na mezinárodním turnaji ve Francii, kde reprezentují Plzeňský kraj. Mužstvo Jiskry bylo oslabeno zraněním kapitána J. Kalného, který v minulém zápase utrpěl otřes mozku a do konce sezony se již v mužstvu neobjeví.
Zápas začali domácí náporem, čímž prokázali svoji pozici lídra tabulky kdy za celou sezonu ještě neprohráli. Hosté se velmi dobře bránili a až na několik náznaků šancí se domácí k ničemu podstatnému nedostali. Druhý poločas byl již vyrovnanější, kdy se hrál fotbal nahoru dolů. Obě mužstva velmi dobře bránila. Domácí ovládali střed hřiště a Jiskra se snažila hrát na rychlé brejky. V 53 min. zápasu po nedůrazném odkopu se míče na středovém kruhu zmocnil soupeř jehož útočník běžel sám na brankáře, který včasným vyběhnutím míč vyrazil, ale ke smůle hostů trefil odražený míč útočníka do hlavy a skončil v naší síti 1:0. Poté si hráči Jiskry vytvořili několik golových šancí, ale ani z malého vápna nejméně ve dvou případech nedokázali brankáře domácích překonat. Soupeř zvýšil vedení krásnou střelou ze 30 metrů na 2:0. Poté ještě hosté zahrozili jednou z rohového kopu a bylo po zápase.
Hráči Jiskry utrpěli na jaře svoji první porážku, ale za předvedený výkon se nemusí stydět. Byli domácím, kteří směřují k postupu do divize velmi vyrovnaným soupeřem.

Sestava: Krásnický - Tauer,Lešek(Dvořák), Čipera, Čech - Kohout/Konrády,Černý),Hamor,Gust,Socha, - Škoda, Štěpán

Radek Neumann