15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Jiskra Domažlice B - Sparta Dlouhý Újezd 1:1 (1:0)

Ani posílení o tři hráče širšího kádru A mužstva rezervě nepomohlo k zisku tří bodů. V důležitém zápase byli domácí většinu zápasu aktivnější, ale zopakovali stejný scénář jako v Postřekově – zahodili několik šancí, v závěru jim došel dech a těsně před koncem inkasovali. Jejich boj o postup tak zůstává stále otevřenou záležitostí, neboť třetí Stod, který je „v laufu“ se dotáhl na pouhých pět bodů a to je čtyři zápasy před koncem varující! Jiskře chyběli útočníci Kotlan – nedoléčený natažený sval a Krakeš, kterému nebylo dobře.
V úvodu zápasu pronikl před šestnáctku hostů Paluch, ale jeho střelu z 24 metrů Mrázek zneškodnil. Ve 4. minutě našel domácí Rada nabíhajícího Krumla, ale jeho volej z 22 metrů o kousek minul levou Mrázkovu tyč. O chvíli později hosté srazili Radův pokus ze 22 metrů a na druhé straně si se střelou Velety ze střední vzdálenosti poradil Frei. První šanci měli domácí ve 12. minutě, kdy Bočan našel volného Janečka, ale ten zleva ze 14 metrů zamířil vedle bližší soupeřovy tyče. Se Sňozíkovou střelou z 5 metrů si po chvíli poradil domácí gólman Frei a po čtvrthodině hry po akci Bočana a zpětné přihrávce zamířil Rada volejem ze 24 metrů nad branku Dlouhého Újezda. Další slibnou akci domácích zastavil ofsajd a k zakončení se ve 23. minutě dostal po Radově rohovém kopu Bočan, ale hlavou ze 14 metrů mířil vedle. Tentýž domácí útočník zahodil šanci ve 25. minutě, kdy Maškův centr zprava poslal hlavou z 8 metrů nad Mrázkovu branku. Skóre se změnilo ve 28. minutě, kdy míč zatáhl domácí Mašek, našel nabíhajícího Mifka, který se dokázal uvolnit a zprava z úhlu z 10 metrů prostřelil brankáře – 1:0. Hosté se pokoušeli o střelbu z dálky, ale Sňozík mířil vysoko. Po půlhodině hry našel domácí Váchal nabíhajícího Mifka, ale jeho volej srazili hosté na roh. Ve 32. minutě šel míč po ose Janeček-Mifek-Rada, ale střelu posledně jmenovaného ze 20 metrů zneškodnil Mrázek. Hosté se ke střele ze 25 merů dostali ve 38. minutě, ale Bydžovský mířil vysoko. Pět minut před obrátkou rozehrál hostující Veleta tr. kop zprava a Šašek hlavou poslal míč vedle vzdálenější Freiovy branky. Poté přišly šance domácích. Nejprve se dostal sám proti Mrázkovi Bočan, ale z 15 metrů trefil jen tělo vybíhajícího gólmana, Ve 43. minutě našel Váchal nabíhajícího Radu, ale jeho střelu ze 12 metrů stačili hosté zblokovat. Do další šance se dostal opět Bočan, postupující sám proti Mrázkovi, ale jako podle kopíráku trefil ze 12 metrů jen jeho tělo.
I úvod druhého poločasu byl ve znamení aktivity domácích, ale nejprve zahrozili hosté, Kotrc však mířil z úhlu nad Freiovu branku. Ve 49. minutě našel ideálně domácí Paluch volného Bočana, ale ten střeleckou smůlu neprotrhl a hlavou z 8 metrů zamířil jen do náruče brankáře Mrázka. Na druhé straně domácí odvrátili centr Houdy. V 57. minutě sebral hostující brankář míč těsně před nabíhajícím Váchalem, po Krumlově přihrávce. V 67. minutě vystřelil volejem ze 20 metrů domažlický Váchal, ale o kousek minul pravou Mrázkovu tyč. V 70. minutě rozehrál domácí Kruml tr. kop, Mrázek míč neudržel, ale Bočanova dorážka z malého vápna trefila jen soupeřova zadáka. Vzápětí se ke střele dostal Rada, ale z 15 metrů trefil jen hostujícího zadáka. V 74. minutě zatáhl míč po levé straně Bočan, našel nabíhajícího Krumla, ale jeho volej z 15 metrů byl nepřesný. Na druhé straně přišlo varování v podobě průniku hostujícího Kotrce, který však svoji šanci zakončil střelou zleva z úhlu nad Freiovu branku. Obě strany se pokoušely o zdolání soupeřovy branky, ale do větších šancí se nedostaly a domácím jakoby docházel dech, přenechali iniciativu hostům. V 84. minutě na Sňozíkův tr. kop jen o kousek před Freiem nedosáhl jeden z hostujících hráčů, ale domácí si z toho ponaučení nevzali a tak přišel trest. V 89. minutě rozehrál Sňozík další tr. kop, zcela nehlídaný Kotrc míč těsně před Freiem hlavou tečoval a bylo srovnáno – 1:1.

Sestava Jiskry: Frei – Dufek, Rejthar, Janeček – Rada – Mifek (72. Steinberger), Váchal (80. Brichcín), Kruml, Paluch – Mašek (33. Forst), Bočan. Trenér: Ivan Major.