Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDva rozdílné zápasy mladších žáků Jiskry Domažlice


Mladší žáci Jiskry Domažlice hráli minulou sobotu na hřišti beznadějně poslední Košutky a zvítězili 4:0, po poločase 3:0.
Jiskra se dlouho nemohla prosadit proti zhuštěné obraně Košutky,ale pak během 3 minut udeřila 3x a bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase se i díky nerovnému terénu trefili pouze jednou ,a tak se skóre zastavilo na 4:0 pro Jiskru.
Branky:25´ Dufek,26´ Jurko,27´Stróž,35´ Buršík st.

Sestava: Vrzal-Fišer,Jandečka,Hruška,Buršík ml.-Svoboda,Zíma,Dufek,Maštalíř-Stróž,Buršík st.
Střídali: Jurko,Major,Šinál,Janoušek


Další zápas krajského přeboru sehráli mladší žáci již tuto středu , na vlastním hřišti hostili hráče SK ZČE Plzeń.Ve velmi kvalitním utkání Jiskra nepotvrdila roli mírného favorita a podlehla 0:1,po poločase 0:1.
Hráči Jiskry vstoupili do utkání aktivně,měli více míč na kopačkách,ale branku soupeře ohrožovali jen střelami z dálky.Největší šanci měl v 18.minutě Ondra Zíma ,ale po rohovém kopu trefil jen nohy padajícího brankáře.A tak udeřilo na druhé straně.Po autovém vhazování přešel útočník hostujícího mužstva přes 3 obránce a z úhlu prostřelil domácího brankáře 0:1.
Jiskra až do konce 1. poločasu nenašla správný rytmus a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.Ve druhém poločase Jiskra zatlačila svého soupeře na jeho vlastní polovinu,ale hráči nehráli dost trpělivě a kolektivně,a tak hostující obrana neměla moc práce s odvracením útoků Jiskry.I hráči ZČE hrozili rychlými protiútoky,ale obrana Jiskry fungovala bezchybně,a tak se skóre neměnilo. Hráči Jiskry se až do konce zápasu snažili o vyrovnání,ale to se jim bohužel již nepodařilo,a tak utrpěli první jarní porážku 0:1.

Sestava: Krutina.Fišer,Jandečka,Kalný,Buršík ml.-Svoboda,Zíma,Dufek,Hruška-Stróž,Buršík st.
Střídali: Bočan,Janoušek,Žák,Šinál,Major
Trenéři: Bočan st.,Copák st.
Vedoucí družstva: Pepa Dufek z Milavčí

 L. Bočan