16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Starší žáci: J. Domažlice - SK ZČE Plzeň 2:2 (0:1)

Ve středu 20.5. předehrávali st. žáci Jiskry své mistrovské utkání na domácím hřišti se soupeřem, který se nacházel v tabulce na čtvrtém místě bod za Jiskrou. Zápas začal lépe soupeř, který aktivní hrou a dobrou kombinací ve středu hřiště hráče Jiskry přehrával z čehož pramenily nebezpečné situace před domácí brankou. V 15. min. po jednom ze zahrávaných rohových kopů hráči Jiskry dostatečně neodvrátili míč, který soupeř vrátil před branku, kde se nešťastnou tečí domácí obrany dostal do branky - 0:1. Stejným poměrem zůstal stav po 1. poločase.
Do druhého poločasu hráči Jiskry nastoupili s cílem hru i výsledek zápasu zvrátit. Mužstvo přidalo na důrazu a pomalu získávalo střed hřiště. Soupeř velmi dobře bránil a domácí nepouštěl do vyložených brankových příležitostí. V sílícím tlaku domácích se hostům podařil rychlý protiútok, kdy přečíslili domácí obranu a zvýšili na 2 : 0. Za dalších 5 min. opět běžel útočník sám na domácího brankáře, ale svůj nájezd neproměnil. Domácí vrhli všechny síly do útoku a v 62. min. Z. Štěpán střelou z 20 m snížil na 1 : 2. Za dalších 5 min. po dobré kombinaci M. Škody a Z. Stěpána u pokutového území hostů druhý jmenovaný poslal centr před branku, kde jej D. Gust hlavou uklidil do sítě a vyrovnal tak na konečných 2:2. Stínem utkání bylo zranění domácího kapitána J. Kalného, který utrpěl v 1. poločase otřes mozku a byl převezen do nemocnice.

Sestava: Krásnický - Gabriel (Kohout), Čipera, Kalný (Tauer),  Lešek - Socha, Gust, Černý (Hamor), Čech, Štěpán, Škoda.
Branky: Z. Štěpán, D. Gust
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek