Proti Viktorii Žižkov bodovali jen starší dorostenci Jiskry

Starší dorost

Jiskra Domažlice-FK Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)

Jiskra: Korba - Mastný, Pavlíček, Zlámal. Jurko - Ferra, Minařík, Vísner (67'Levý), Waldmann - Škrabal, Hartl (87' Kubr).

K zisku velice důležitých bodů pro Jiskru přispěla především dobrá hra obranné čtveřice a brankáře.
První střelu na branku Žižkova vyslal Hartl ve 4', ale jeho střelu brankář chytil. V 8' se dostal do velké šance Waldmann, ale jeho střelu brankář reflexivním zákrokem vyrazil. Na druhé straně pak musel Korba ve 12' zakročit proti střele hostů. V 19' hlavičkoval vedle branky Hartl. Hostující brankář chytil ve 27' střelecký pokus Škrabala. V 30' pěkně odcentroval Waldmann, ale na jeho centr nikdo nedosáhl. Hosté měli velkou šanci v 39', ale Korba je vychytal.
V 68' střílel vedle Hartl. Vedle Korbovi branky stříleli také hosté v 71'. Jiskra se ujala vedení v 75', když dobře rozehraný trestný kop Pavlíčka našel Levého - 1:0. Jiskra stupnovala svůj tlak, a v 77' Minařík 82' dával těsně vedle. Chybu hostující obrany trestal v 82' Škrabal a zvýšil na 2:0. Škrabal střílel na branku soupeře i v 85', ale s jeho střelou si brankář poradil. Jiskra si pak svůj náskok bezpečně pohlídala a zaslouženě si připsala tři body.

Trenéři: Brichcín, Palovič.

Mladší dorost

Jiskra Domažlice-FK Viktoria Žižkov 0:4 (0:1)

Jiskra: Jarina - Čech, Kuráž, Kubr, Čapský (40' Jurko) - Kubina, Gust, Lešek, Socha (65'Švarc) - Liebl, Bláha (46' Korba).

Mladší dorostenci v prvním poločase velmi pozorně bránili, ale ve druhém už se projevila větší fyzická připravenost hostů a Ti si zaslouženě odvezli tři body.
Do 30' hrála Jiskra s favoritem vyrovnanou partii, ale po jediné chybě nechala jít hosty do vedení. V 35' se velmi dobře uvolnil Liebl, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh. Minutu před koncem prvního poločasu střílel Lešek, ale i jeho střelu brankář vyrazil.
V 46' po chybě hostů střílel střídající Korba vysoko nad. Hosté hned z protiútoku zvýšili na 0:2. V 51' hosté štastným golem upravili na 0:3. Žižkov pak neproměnil dvě vyložené golové šance v 56'. V 58' byl faulován ve vápně Korba, ale nařízenou penaltu brankář hostí Kubrovi vyrazil. Na konečných 0:4 hosté upravili po pěkné akci v 75'.

Trenéři: Wolf, Pavlíček.
Konzultanti: Sladký, Neumann.