16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Starší žáci: SK Košutka - Jiskra Domažlice 2:2 (1:2)

V sobotu sehráli st. žáci A Jiskry další mistrovský zápas na hřišti soupeře SK Košutka. Na velmi nerovném hřišti hráčům Jiskry nevycházela kombinační hra, kterou se prezentovali v minulých zápasech. Soupeř naopak používal jednoduchou taktiku nakopávaných míčů na polovinu hostů. Po jednom z takto nakopnutých míčů domácí využili nedorozumění stoperů s brankářem a v 5. min. se ujali vedení 1:0. Hosté poté domácí zatlačili na jejich polovinu a v 15. min. po trestném kopu T. Čipery z poloviny hřiště míč k překvapení všech skončil v brance 1 : 1. ve 25. min. po trestném kopu D. Leška si míč krásně zpracoval Z. Štěpán a křížnou střelou upravil na poločasových 1:2 pro Jiskru. Druhý poločas začal náporem hráčů Jiskry, ale opět se projevil velmi nerovný terén, který nedovolil využít vypracované šance, které měl Z. Štěpán. Neujala se ani střela kapitána J. Kalného ze 30 m a ani průnik J. Šimůnka. Domácí nakonec 5 min před koncem zápasu opět využili nedůslednou obranu hostujícího mužstva a vyrovnali v 65. min. na 2:2.
Sestava: Krásnický - Tauer (Linkeš), Čipera (Vlček), Kalný, Gabriel - Kohout J., Hamor (Šimůnek), Černý, Lešek - Štěpán, Škoda.
Branky: Čipera, Štěpán.
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek