Kalendář

<< červen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Úřední zpráva PKFS ze dne 10.5.2007.

Úřední zprávy z 10.5.2007
 
Sportovně technická komise
 
  • STK schválila výsledky 24.kola KPM, I.Atř., 20.kola I.B.tř., KSD a KSŽ, 4.kola nadstavby KPD a KPŽ a předehrávky  KPŽ a KSŽ B z  8.5.2007.
 
  • Kontumace utkání KPD ml. Bolevec-Sušice 0:3 – neoprávněný start hráče za družstvo SSC Bolevec 
 
  • Schválené změny termínů
na 12.-13.5.2007:
KPM SK ZČE-Touškov (12.5. v 17 hř.SK Plzeň 1894)
KPŽ Domažlice-Sušice (Pá 11.5. v 16 a 17.45)
na 19.-20.5.2007:
I.B“B“ Letná-Strážov (NE v 16 hř.Strážov-obr.poř.)
KPD 1.FC Plzeň-Prazdroj (ST 16.5. v 15.15 a 17.30)
KSD“B“ Raková-St.Smolivec (NE ve 14 hř.Volduchy)
KPŽ Přeštice-Koloveč (NE 10 a 11.45), Nepomuk-Sušice (ČT 17.5. v 16.30 a 18.15)
KSŽ“A“ Rokycany B-Sp.Poříčí (NE v 10),
KSŽ“B“ Klatovy B-Mrákov (SO ve 14.30 hř.Pod Hůrkou), Kdyně-Nýrsko (ČT 17.5. v 17.30-předehr.23.kola), Chotěšov-Sušice B (SO 10),
 
§         Krajská finále Poháru mužů a žáků:
žáci – Senco Doubravka-TJ Sušice – NE 13.5.2007 od 13hod hř.FC  Viktoria Plzeň, Štruncovy sady-předzápas lig.utkání  FC Viktoria-Slovácko
muži – SKP Rapid-DK ZČE Plzeň – 30.5.2007 v 18hod hř.Union Sparta Plzeň
 
Disciplinární komise
 
  • Projednané tresty a žádosti o prominutí trestu ze dne 10.5.2007 – viz samostatná

příloha.

 
  • K projednání případu neoprávněného startu hráče SSC Bolevec v utkání 4.kola KPD ml. SSC Bolevec-Sušice se na příští zasedání DK PKFS dne 16.5.2007 v 15 hod  dostaví:
Dongres Miloš-vedoucí družstva  a hráč Zítek Martin (SSC Bolevec). Oba jmenovaní mají do vyřešení případu zastavenou činnost !
 
Komise rozhodčích
 
  • Změny v delegacích na termín: 12. – 13. 5. 2007
KPM:
Staňkov-Chodov AR2 Špoták DS Sádovský ruší se Plzák a  Ardeleánu (SO 17),
Sp.Chrást-Domažlice AR2 Šimek ruší se Liškutín (NE 17), SKP Rapid-Sušice  AR1 Hajšman ruší se Urban (SO 17),  Manětín-Rokycany DS Ardeleánu ruší se Sádovský (SO 17),  Chanovice-Přeštice AR2 Bogdan DS Hamouz ruší se Krauz a DS Svoboda (SO 17), SK ZČE-Touškov HR Schneider AR1 Křen AR2 Duda DS Švagr (SO  17 hř.SK Plzeň 1894)
I.A třída:
Blovice-Postřekov AR2  Jambura ruší se Košák (SO 17),  Chlumčany-Zbůch AR2 Krauz DS Svoboda ruší se Kříž L. a DS Hamouz (SO 17), Křimice-Ž.Ruda AR1 Harmady AR2 Reznichenko ruší se Kohout a Požárek Z. (SO 17),  Nepomuk-Nýrsko HR Krutina AR1 Ulrych AR2 Havel ruší se Skala, Jurčík a Velíšek (SO 17)
I.B „A“:
H.Týn-Meclov DS Beran (SO 17), Planá-Klenčí DS Beran se ruší !!! Stod-Koloveč HR Kohout AR1 Velíšek  AR2 Švantner ruší se Škarda (SO 17), Bělá n.R.-Záchlumí HR Rys ruší se Kulhánek (SO 17), Poběžovice-Dl.Újezd HR Šimek ruší se Rys a Walter (SO 17),
I.B „B“:
Přeštice „B“-Záhoří             HR Požárek J. ruší se Ptáčník (NE 10.15), Sp.Poříčí-St.Plzenec AR2 Klik ruší se Rak (SO 17), Dl.Ves-Bezděkov HR Mašek (SO 17 hř.Svéradice),
I.B „C“:
Spoje Plzeň-Černice            AR1 Jirsa ruší se Bogdan (SO 15), Plasy-Zbiroh HR Švantner ruší se Šebesta (NE 17), Kaznějov-Druztová HR Walter ruší se Švantner (SO 17), Kralovice-Příkosice HR Hlavsa ruší se Šafer (SO 17),
KPD:
Košutka-Bolevec HR Kratochvíl ruší se Hlavsa (NE 10.00+12.15),
KSD „A“:
Staňkov-Pačejov HR Červený ruší se Plzák (SO 14), Horažďovice-Mochtín HR Vondra ruší se Lažánek  (SO 10)
KSD “B“:
SKP Rapid-Hrádek            HR  Vocelka  ruší se Urban (SO 14.30)
KPŽ:
Domažlice-Sušice HR Šubrt (Pá 11.5 v 16 a 17.45)
KSŽ „A“:
FK Tachov-U.Sparta HR Burda ruší se Šlapák (NE 10.00), H.Bříza-Nýřany utkání bylo  odehráno!!!!Kaznějov-Tlučná HR Walter ruší se Švantner (SO 14.30), Košutka-SSC Bolevec HR König ruší se Ptáčník (SO 10)
KSŽ“B“:
Bělá n.R.-Chanovice HR Rys ruší se Kulhánek (SO 14.30)
ČLD:
Viktoria B-Pardubice AR1 Schneider AR2 Kračmer (NE 11 a 13.15 hř.1.FC Plzeň)
ČDD:
Prazdroj-Vejprnice AR1 Křen AR2 Sedláček ruší se Duda (SO 10.00+12.15),
ČDŽ:
Viktoria - Strakonice AR1 Komanec AR2 Maroušek (ÚT 15.5. ve 14.30 a 16.15 hř.VS Plzeň)                                                          
       
FINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU ŽÁKU:
 
Senco Doubravka – TJ Sušice  HR Rauch AR1 Hajšman AR2 Kříž Jiří
                                                     NE 13.00 hřiště Štruncovy sady !!!!!!!!!
 
  • Fyzické prověrky RO se uskuteční 29.5.2007. Místo, hodinu  a seznam RO budou vydány.
 
 
 
 
Z komise mládeže
 
§        Letní tábor kopané  pořádá v rámci akce ČMFS „Fotbal ano, drogy ne“ Komise mládeže Plzeňského krajského fotbalového svazu  v Sušici od 22. do 28.7.2007.

Přihlásit se mohou  všichni žáci registrovaní i neregistrovaní nar. 1994-1997. Tábor slouží k rozvoji mládežnické kopané i k rozvoji fotbalových poznatků jednotlivých účastníků. Pod dohledem mládežnických trenérů absolvují cca 10 tréninkových jednotek, které jsou vypracovány dle nejnovějších tréninkových metod. Mimo dalších aktivit proběhne beseda s bývalým ligovým hráčem a rozhodčím. Poplatek za účastníka 2500,-Kč.

Přihlášky do 31.5.2007 (jméno, datum narození, adresa účastníka, jméno a podpis zodpovědného zástupce, telef.kontakt ) zaslat na adresu Plzeňského KFS, Úslavská 75, 326 00 Plzeň,  fax 377449363, e-mail:ptm-plzen@seznam.cz
Vedoucí akce p.Kůstka - 737276476
 
Ze sekretariátu
 
  • Valná hromada PKFS se uskuteční ve středu 27.6.2007 od 16.30hod  v Plzni, KD Šeříkova ul.. Od 17hod následuje losovací aktiv  soutěží 2007/08!!!.