Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMóži: V kabině byla o přestávce bouřka

Vejprnice /AKTUALIZOVÁNO/ - Fotbalisté Tachova vyhráli ve Vejprnicích. 
 
Veledůležité tři body přivezli fotbalisté FK Tachov z Vejprnic za výhru 2:0. Vítězství se ale nerodilo lehce.

Skóre utkání otevřel až v 55. minutě minutě Braun. V závěru proměnil pokutový kop Malý. Tachované si sice vypracovali některé slibné příležitosti, ale trenér Petr Móži nebyl s jejich výkonem v prvním poločasu vůbec spokojený. „Řekli jsme si před zápasem co budeme hrát, ale kluci to vůbec neplnili. V kabině tak byla o přestávce bouřka,“ byl rozlobený tachovský lodivod, který hráčům musel důrazně připomenout, s jakou taktikou půjde mužstvo do druhého poločasu. „My hráli na hrozně roztaženém hřišti, pokyny byly přesně opačné. Opět se projevil malý důraz a hlavně klid v koncovce. Šance Brauna, Malého a Habarta měly skončit gólem,“ hodnotil hru svých svěřenců kouč. Tachov měl i smůlu, když Malý trefil břevno.
Hosté si vzali slova trenéra k srdci. Ve druhém poločasu zlepšenou hrou a přesnější koncovkou dovedli utkání do vítězného konce.
„Naší největší slabinou je neproměňování příležitostí. Už v tom hraje roli i psychika, ale s tím se musíme poprat. Za stavu 1:0 jsme mohli dát pojistku, ale neproměnili jsme Láďou Čížkem pokutový kop. Přišly další šance, ale co my dokážeme zahodit,“ stěžoval si na špatnou koncovku Móži. Jinak byl ale s výkonem svého týmu ve druhém poločasu spokojený. „Hra už byla po přestávce podle mých představ. Nakonec jsme důležité utkání zvládli a přivezli tři takřka povinné body. Pokud bychom totiž v tomto duelu ztratili, byla by naše situace hodně špatná. Klukům patří zejména za výkon v druhém poločasu poděkování,“ dodal Móži.

Autor: DENÍK/František Hlas