Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALHoražďovice si z derby odvezly bod

Chanovice - V Chanovicích se třístovka diváků v derby zástupců Pošumaví branky nedočkala
 
Očekávané derby dvou zástupců Pošumaví z Horažďovicka v krajském fotbalovém přeboru mužů se hrálo v Chanovicích. Hosté k zápasu přijeli s cílem obhájit těsnou výhru z podzimu z domácího hřiště. V bojovném zápase myslely oba týmy více na zajištěnou obranu.
Chanovice - Horažďovice 0:0

Tři stovky diváků viděly velmi bojovný zápas, ve kterém dominovaly obrany a zejména výborný brankář hostů Kozlík. Domácí nastřelili dvakrát břevno, ale branku se jim dát nepodařilo.

Rozhodčí: Maroušek. Diváků: 300. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (83. Dytrt).

Trenér Horažďovic Lubomír Vašica k derby řekl: „Do Chanovic jsme jeli s cílem získat body, i když jsme věděli, jak těžký soupeř, který má dobře poskládané mužstvo, nás čeká. Domácí byli aktivnější, měli gólové šance, ale náš brankář Kozlík mužstvo podržel. My jsme nedokázali útoky dovést do konce, chyběla nám finální přihrávka a tak jsem za bod velice rád. Je to na jaře náš první bod přivezený zvenku a navíc jsme neinkasovali.“

Sestava Horažďovic: Kozlík, Jiřík (80. Mourek), Dytrt, Janouškovec (86. Forman), Mirvald, Šafanda, Prchlík, Stulík, Cihlář, Jůda, Sova (34. Pavlík).

„Byl to pro nás velice těžký zápas, protože jsme celý týden nemohli trénovat, když naše hráče skolila chřipka. Nakonec zápas zvládli a hosté mohou děkovat hlavně svému brankáři Kozlíkovi, že si odvážejí bod,“ uvedl trenér Chanosu Chanovice Karel Krejčí.

Sestava Chanovic: Jarolím, Čadek, Hnídek, Švehla (65. Polena), Horváth, Toman (56. Žežula), Černohorský, Kislinger, Patsch, Zdeněk, Picka.

Autor:
Jitka Kilbergerová