12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice B - TJ Start Bělá n. R 1:0 (0:0)

Kdo čekal v síti posledního mužstva tabulky pořádný gólový příděl, byl v neděli odpoledne na Střelnici zklamán. Přes trvalou převahu domácích, narušenou jen občasnými útočnými akcemi hostů, nic nenasvědčovalo tomu, že se na Střelnici utkaly první s posledním celkem tabulky. Domácí se jen obtížně a komplikovaně dostávali na dostřel Šléglovy branky a když už si šanci vypracovali, nedokázali ji proměnit. Jediný gól v síti Bělé se mohl domácím vymstít, ale hostující Cerman podtrhl útočnou neschopnost hostů, když v 63. minutě neproměnil pokutový kop! Přesto se rezerva Jiskry až do konce zápasu musela při útočných výpadech Bělé obávat o vítězství.
Ve 4. minutě našel domácí Váchal nabíhajícího Krumla, ale jeho volej ze 20 metrů mířil vysoko. O dvě minuty napřáhl tento domácí navrátilec do řad béčka opět, ale jeho střelu ze 20 metrů zblokovala obrana hostů. V 9. minutě nacentroval zprava Váchal, ale Bočan u vzdálenější tyče hlavou ze 6 metrů minul bližší bělskou tyč. O dvě minuty později našel zpětnou přihrávkou Kotlan nabíhajícího Bočana, ale tomu střela nesedla a s jeho pokusem ze 17 metrů si Šlégl poradil. V 18. minutě prošel po levé straně domácí Kotlan, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Krumla, ale jeho volej ze 17 metrů byl vysoký. První vyloženou šanci si Jiskra vypracovala ve 22. minutě, kdy po pravé straně pronikl Kotlan, našel nabíhajícího Krakeše, ale ten volejem z 10 metrů netrefil branku hostů. O dvě minuty později rozehrál domažlický Kruml tr. kop ze 30 metrů, míč hlavou přizvedl Krakeš, ale nedůrazný pokus skončil v rukách brankáře Šlégla. Ve 27. minutě napřáhl z 20 metrů domácí Váchal, ale trefil jen hostující obranu stejně jako o dvě minuty později Kruml. Po půlhodině hry napřáhl opět Kruml ze 22 metrů, Šlégl míč vyboxoval k Paluchovi, ale tomu jej vypíchli hosté na roh. Ten rozehrál zleva Paluch na hlavu Bočana, který však minul vzdálenější tyč bělské branky a vzápětí stačili hosté srazit střelu volejem, kterou vyslal domácí Kotlan ze 22 metrů. Ve 36. minutě vysunul domažlický Váchal nabíhajícího Janečka, ale ten zleva ze 13 metrů přestřelil Šléglovu branku. Do další šance se dostal ve 41. minutě domácí Bočan, ale po Kotlanově průniku a centru zleva netrefil na malém vápně dobře míč a akce skončila rohovým kopem. O minutu později našel Váchal volného Krumla, ale jeho pohotová střela ze 22 metrů skončila těsně vedle pravé Šléglovy tyče. V závěru první půle přestřelil po Váchalově přihrávce Bočan soupeřovu branku a Janečkova akce skončila rohovým kopem.
V úvodu druhého dějství zahrozili hosté a Dufek v poslední chvíli odkopl míč na roh před dotírajícím Landrgottem. Domácí se za aktivitu dočkali branky v 51. minutě, kdy Kotlan šel do souboje o vysoký míč s hostujícím brankářem, který se lekl střetu a k míči se nedostal, ten se odrazil k volnému Krakešovi, pro kterého nebyl problém jej zasunout z 8 metrů do odkryté branky – 1:0. O dvě minuty později se po Bočanově centru zleva dostal k míči Krakeš, ale místo přihrávky volil kličky až jej o míč soupeř připravil. V 58. minutě bombu z tr. kopu domácího Krumla vyrazil Šlégl a o chvíli později další tr. kop téhož hráče bělský brankář zachytil. Po hodině hry našlápl domácí Paluch, jeho střelu ze 20 metrů stačil Šlégl vyrazit, ale dobíhající Kotlan jej přes bránícího hráče, ležícího na zemi nedokázal nadvakrát nasměrovat z úhlu z pravé strany na bělskou branku. Domácím zatrnulo v 63. minutě, kdy po jednom z rychlých protiútoků musel „zatáhnout za záchrannou brzdu“ stopér Rejthar a míč si postavil na znaku pokutového kopu zkušený Cerman. Nezahrál jej však ideálně, Pejsar směr míče vystihl a vyrazil jej. V 66. minutě pronikal k brance hostů Krakeš, uvolnil se, ale tentokrát místo střely ze 14 metrů volil polovysokou přihrávku, kterou hosté odvrátili. Totéž předvedl vzápětí domácí Kotlan, který postupoval proti Šléglovi a místo zakončení ze 12 metrů volil nepřesnou přihrávku na nabíhajícího Váchala a hosté nebezpečí odvrátili. V 67. minutě přestřelil na druhé straně z tr. kopu domácí branku Kraml. O chvíli později hosté zblokovali tr. kop Krumla a tentýž domácí hráč pronikl po levé straně, odcentroval, ale nabíhající Kotlan měl k míči daleko. V 72. minutě napřáhl nejaktivnější domácí střelec Kruml zleva z 15 metrů, ale vzdálenější tyč bělské branky minul. O pět minut později namazal domácí Váchal při rozehrávce hostům, ale Pejsar včasným vyběhnutím a pádem pod nohy nabíhajícího Landrgotta vše zažehnal. V 78. minutě pronikl po pravé straně domácí Kotlan, našel Krakeše, ale jeho pokus volejem ze 14 metrů hosté srazili na roh. Když pak Váchalův volej ze 22 metrů minul bělskou branku, vznikl na druhé straně závar před Pejsarem, k odraženému míči se dostal Žaba, ale domácí zadáci jeho střelu zblokovali. V 83. minutě musel po druhé žluté kartě opustit hřiště domácí Brichcín. Pět minut před koncem zatáhl míč domažlický Kotlan, našel nabíhajícího Váchala, ten centrem zleva oslovil Forsta, ale jeho střelu z úhlu zprava z 10 metrů Šlégl zneškodnil. V 88. minutě musel hlavou odvracet před nabíhajícím bělským Landrgottem Rejthar a míč zachytil Pejsar. V 90. minutě zatáhl míč domácí Krakeš, ale místo střely z 15 metrů přihrál nepřesně a hosté míč odvrátili. Nepřesný tr. kop Váchala udělal tečku za celým zápasem.
Sestava Jiskry B: Pejsar – Dufek, Rejthar, Janeček – Bočan, Brichcín,, Kruml, Váchal, Paluch (74. Forst) – Krakeš, Kotlan (90. Malý). Trenér: Ivan Major.