17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Žáci Jiskry v krajském přeboru opět naplno bodovali

Starší žáci: TJ Jiskra Domažlice - SK Smíchov 4:1 (2:1)

Ve středu 6.5. předehrávali st. žáci "A" Jiskry Domažlice svůj mistrovský zápas s mužstvem SK Smíchov. Od úvodu zápasu byli hráči Jiskry aktivnější o čemž svědčí hned první branka zápasu, která padla hned ve 2 min. zápasu, když po centru Z. Štěpána se trefil P. Socha do odkryté branky. V 15 min. po samostatném průniku zvýšil střelou na zadní tyč M. Škoda na 2:0. Po tomto úvodu se však hráči uspokojili rychlým vedením a opustili způsob hry, kterým soupeře přehrávali. Výsledkem toho bylo snížení soupeře na poločasový výsledek 2:1 pro Jiskru. Po důrazné domluvě v kabině se hráči Jiskry opět vrátili k úspěšné taktice a v 52 min. zápasu zvýšil opět P. Socha na 3:1. Jmenovaný poté spálil ještě dvě golové příležitosti. Soustavný tlak hráčů Jiskry vyústil ve vlastní gol hostů po domácím rohovém kopu v 69. min. zápasu. Konečný stav zápasu tak byl 4:1 pro Jiskru.
Sestava: Krásnický - Tauer,(Kohout),Dvořák,Kalný,Gabriel(Hamor) -  Šimůnek(Vlček),Černý,Socha,Lešek - Štěpán, Škoda.
Branky: Socha 2, Škoda 1, vlastní.
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann Vedoucí mužstva : J. Dufek

Mladší žáci: TJ Jiskra Domažlice - SK Smíchov 3:0 (2:0)

Mladší žáci potvrdili roli favorita a na domácím trávníku porazili hráče SK Smíchov 3:0,po poločase 2:0.
První poločas se hrál plně v režii domácích, ale ti se dlouho nemohli prosadit proti dobře hrající hostující obraně. A když se k tomu přidala nedůrazná a nepřesná koncovka, skore se neměnilo. Až ve 20. minutě se po serii střel na branku prosadil Tomáš Hruška 1:0. Od té chvíle Jiskra začala hrát lépe kombinačně a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat.Ondra Zíma po pěkné kombinaci prošel až před brankáře a zavěsil 2:0.
Ve druhém poločase se opakovala hra ze začátku zápasu,hráči spíše sólovali než hráli kolektivně,a proto se nedařilo vstřelit další branku.ta přišla až ve 53. minutě kdy se prosadil podruhé v zápase Ondra Zíma a upravil na konečné skóre 3:0 pro Jiskru.
Sestava: Vrzal - Fišer (31´ Bočan ml.), Poláček, Kalný, Jandečka - Svoboda (45´Buršík ml.) Zíma, Dufek, Jurko (27' Major) - Stróž, Hruška (25´Buršík st.).
Trenéři: Bočan st.,Copák st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.