18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Rezerva starších žáků Jiskry poprvé odevzdala všechny body soupeři

Starší žáci: Jiskra DomažliceB - Hostouň 3:4 (1:1)

V neděli 3.5. 09 přivítal lídr okresního přeboru starších žáků rezerva Jiskry hosty z Hostouně a to za zcela nedůstojných podmínek pro reprezentanty fotbalového oddílu okresního města! Trenéři měli ještě dvacet minut před zahájením utkání k dispozici pouze šest borců oprávněných hrát mistrovské utkání! Nakonec začali domácí v osmi a devátý hráč se dostavil v průběhu prvního poločasu. Přesto borci Jiskry statečně bojovali až do konce utkání, za což jim patří velký dík a uznání.
Ve 20´ otevřel účet zápasu hlavou Honza Vlček po precizně zahraném rohovém kopu Kneblíkem z pravé strany. Ve 24´srovnávají hosté po chybě borce domácí obrany na 1:1. Ve 3´druhého poločasu nevyužil tutovku Kneblík. V 10´opět po chybě domácích zadáků zvyšují hosté na 2:1. Ve 13´ prošel stoper hostí celé hřiště a zvýšil na 3:1. Ve 21´ snížil Honza Vlček po autovém vhazování z levé strany a následné samostatné akci na 2:3. Ve 31´ srovnal opět po sólové akci Honza Kohout na 3:3. Minutu před koncem vhodili hosté dlouhý aut do šestnáctky domácích a domácí stoper ho neomylně uklidil do vlastní branky na konečných 3:4!

Jiskra B:
René Šperl – Ondřej Nechoďdomů, Luboš Řezáček, Jiří Nguyen – Jiří Janoušek, Jan Vlček, Jan Kohout, Lukáš Kneblík – Genti Ramizi.
Trenéři Josef Štefek a Ivan Major se pokusí, bude-li to možné, dohrát důstojně soutěž do konce, jedná se o pět utkání, a pak rádi předají štafetu svým následovníkům.

Příští utkání se koná v Blížejově a to v sobotu 9.5. 09 v 10.00. Odjezd je v 8.45!