Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALŽáci Jiskry obrali Nepomuk o všechny body

Starší žáci:
TJ Nepomuk-TJ Jiskra Domažlice 0:1 (0:0)

V neděli zajížděli st. žáci "A" Jiskry na hřiště FK Nepomuk, kde je nečekalo vůbec lehké utkání. Soupeř měl výškovou převahu, čehož výborně využíval zvlášť v 1. poločase, kdy hráče Jiskry zatlačil na jejich polovinu a za pomoci dlouhých nákopů nás dostal pod tlak. S náznaky soupeřovo šancí si však vždy poradil velmi dobře chytající Z. Krásnický, který mužstvo v 1. poločase podržel.
Do 2. poločasu vstoupila Jiskra aktivněji a kombinačních hrou po zemi získávala střed hřiště. Trpělivou hrou se hráči Jiskry dočkali vedoucího gólu, který vstřelil Z. Štěpán v 56 min., když brankáře překvapil šťastnou střelou z levé strany. Soupeř vrhl všechny síly do útoku, což mohl potrestat M. Škoda, který po vysunutí Z. Štěpánem běžel sám na brankáře, který však jeho pokus o přehození vyrazil se štěstím na roh. Hráči Jiskry si poté výsledek pohlídali a zvitězili 1:0.
Další mistrovský zápas sehrají hráči již tuto středu 6.5. se soupeřem SK Smíchov na domácím hřišti od 15.30 hod. 
Sestava: Z. Krásnický - Gabriel(Dvořák), Čipera, Kalný, Čech - Šimůnek(Tauer), Hamor, Černý, Lešek - Štěpán, Škoda.
Branky: Z. Štěpán. 
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek.  

Mladší žáci:
TJ Nepomuk-TJ Jiskra Domažlice 0:3 (0:1)


Mladší žáci potvrdili roli favorita a na výborném trávníku TJ Nepomuk zvítězili 3:0, po poločase 1:0.
Již od prvních minut se Jiskra do svého soupeře zakousla a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí i střelecky. Hlavně pravá strana Jiskry, konkrétně Lukáš Svoboda, zásobovala útočníky výbornými přihrávkami a po jedné z nich se v 11. minutě prosadil střelou do poodkryté branky Patrik Dufek - 0:1. Jen nedůraznou koncovkou se domažličtí připravili o zvýšení náskoku, ale i přesto byli jejich trenéři s předvedenou hrou spokojeni.
Ve druhém poločase Jiskra pokračovala v nátlakové hře a výsledkem byly dvě branky Martina Buršíka st., který 2x využil chyb nepomucké obrany a sám před brankářem zkušeně zakončil (37.,42. minuta). Nepomučtí poté podnikli pár protiútoků, ale domažlická obrana i bez své opory Dominika Poláčka pracovala bezchybně a i proto Jiskra zvítězila zasllouženě 3:0.
Sestava: Krutina - Fišer, Kalný, Hruška, Jandečka (31´Buršík ml.) - Svoboda, Zíma, Dufek, Jurko (40´ Major) -Stróž, Buršík st.
Trenéři: Bočan st., Copák st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.

L. Bočan