Dorosty Jiskry přijely z Písku s prázdnou

Starší dorost

FC Písek - Jiskra Domažlice 5:2 (3:1)

Jiskra: Jarina - Mastný, Zlámal, Ouřada (46' Kubr), Pavlíček (80' Levý) - Ferra, Vísner, Minařík, Waldmann - Hartl, Škrabal.

Do desáté minuty Jiskra domácí jasně přehrávala, ale pak Písek začal hrát systém 11+3 a to rozhodlo o výsledku.
Už ve 2' kopali domácí trestný kop,ale Jarina ho vyrazil na roh. Pak se začala prosazovat Jiskra a v 5' Minařík nahrál Hartlovi,ten prostřelil brankáře domácích - 0:1. Na 0:2 zvýšil v 8' Ferra, ale jeho regulérní branku rozhodčí neuznal pro faul, který viděl na hřišti pouze on. V 10' zahrávali domácí pokutový kop po faulu a srovnali na 1:1. V 19' dobře vystřelil Hartl, ale s jeho střelou si brankář poradil. Z protiútoku domácí přehráli obranu Jiskry a asi po neodpískaném ofsajdu šli do vedení 2:1 Na 3:1 domácí zvýšili v 25'. V 41' nebezbečnou střelu Mastného brankář domácích vyrazil na roh.
Do druhého polčasu vstoupila aktivněji Jiskra. V 54' po ose Kubr, Hartl, Škrabal snížila Škrabalem na rozdíl jedné branky - 3:2. Po samostatném úniku domácí zvýšili v 58' na 4:2 a na konečných 5:2 upravili v poslední minutě zápasu.

Trenéři: Brichcín, Palovič.

Mladší dorost

FC Písek - Jiskra Domažlice 6:0 (3:0)

Jiskra: Jarina - Buršík (60'Bláha), Jurko, Kuráž, Kubina - Socha, Kubr (55' Čech), Stauber, Gust (65'Čipera) - Liebl, Lešek.

Domácí se dostali do vedení hned z prvního útoku- 2' - 1:0. V 5' střílel Lešek vysoko nad. V 9' se dostal do šance Liebl, ale situaci špatně řešil a ke střele se nedostal. Ve 13' na centr domácích obrana Jiskry ani brankář vůbec nezareagovala a volný domácí útočník pohodlně zvýšil na 2:0. Hned po rozehrání ve 14' domácí opět přehráli obranu Jiskry - 3:0. Do konce poločasu Jiskra odvrátila několik šancí domácích, ale jejich branku vůbec neohrozila.
Ve 45' si domácí útočník pohrál s obranou Jiskry a zvýšil na 4:0. Po dobře zahraném trestném kopu a následné dorážce domácí upravili na 5:0. Na konečných 6:0 upravil brankář Jiskry Jarina, když si srazi střelu domácích do vlastní branky.

Trenéři: Wolf, Pavlíček.