13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

St. žáci - J. Domažlice - TJ Klatovy B 3:0 (2:0)

V domácím utkání hráči podali velmi dobrý výkon, kdy trpělivou hrou překonali zhuštěnou obranu soupeře. První branku zápasu vstřelil v 15 min. střelou z 25 m. Z. Štěpán. Druhá branka padla ve 28 min., kdy po rychlém výhozu brankáře Z. Krásnického zakombinovali ve středu hřiště D. Lešek s D. Konrádym. Poté Lešek vysunul Z. Štěpána, který po samostatném úniku nezjištně přihrál M. Škodovi, který do prázdné branky upravil výsledek poločasu na 2:0. Druhý poločas se vyznačoval množstvím neproměněných šancí, kdy největší měl J. Šimůnek, který po centru D. Leška trefil hlavou spojnici tyče a břevna. V 56 min. po průniku domácí obranou M. Škoda oplatil Z. Štěpánovi golovou přihrávku, který nezaváhal a upravil na konečných 3:0.

Branky: Z. Štěpán 2, M. Škoda 1.

Sestava: Krásnický - Gabriel,Čipera,Kalný,Lešek - Šimůnek,Hamor,Černý,Konrády - Štěpán, Škoda.

Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek.