Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStará garda Jiskry byla střelecky opět při chuti!


SG Jiskra - AH Lam 9:5 (5:4)

V páteční podvečer dne 24.4.2009 zavítal na domažlickou „umělku“ velice obávaný a tradiční soupeř seniorů z Domažlic a sice staří pánové z Lamu, kteří za posledních pět let vždy nad Jiskrou zvítězili. Tentokrát však museli hosté z Bavorska tahat za kratší konec pomyslného provázku! Představili se tvrdou hrou s rychlou kombinací ve středu hřiště, jistým držením míče a velice nebezpečným zakončením. Skóre otevřeli hosté a Jiskra musela dvakrát dotahovat náskok hostí, postupně však převzala otěže zápasu do svých rukou a střelecké hody mohly začít. Poločasových 5 ku 4 pro Jiskru se rozrostlo na konečných 9 ku 5-ti pro domácí borce, z nichž na sebe upozornil zejména obávaný kanonýr Míra Hojda hattrikem, jako vždy Láďa Foldyna vražednými přímočarými průniky, benjamínek Kruml milimetrovými pasy a přehledem ve hře. Zápas s přehledem a citem pro hru řídil hbitý sudí Hlaváč.  
Branky za domácí vsítili: Hojda 3x, Vlček 2x, Foldyna, Major, Kruml, Stauber.
Sestava SG Jiskra: Věneček – Pavel Volf, Pavel Stauber, Zdeněk Karas, Štefan Sculák – Ivan Major., Láďa Brichcín, Zdeněk Kruml, Tonda Vlček, – Míra Hojda, Láďa Foldyna. Střídal Jirka Palovič.

Velkým pozitivem je ta skutečnost, že z pozvaných hráčů Jiskry dorazili až na pět předem řádně omluvených všichni! Příští prvomájový podvečer se utkají borci Jiskry mezi sebou a pak se odeberou na večeři a diskotéku ke „Kolumbovi“ a pokusí se své i cizí partnerky roztancovat tak, jako již několikrát v poslední době dokázali „roztancovávat“ obrany soupeřů! 

Ivan Major