Starší dorost

Jiskra Domažlice-SK Spartak Příbram 3:0 (1:0)

Jiskra: Jarina - Mastný, Zlámal, Ouřada, Pavlíček - Ferra, Vísner, Minařík (64' Levý), Waldmann, Hartl (83' Kubr), Škrabal.
Jiskra v důležitém utkání podala dobrý výkon a zaslouženě zvítězila.
První branka utkání padla již ve 2', kdy Škrabal po centru Mastného poslal Jiskru do vedení - 1:0. Ve 12' střílel Pavlíček po zemi vedle branky Spartaku. Branku hostů neohrozila ani střela Minaříka z 25', která šla nad. V 28' podržel svůj tým Jarina, když střelu hostů vyrazil na roh. Ve velké šanci se ocitl v 36' Ferra, ale z malého vápna nastřelil pouze brankáře. Hosté zahrozili v 37' z trestného kopu, ale Jarina vyrazil jejich pokus na roh. Na rohový kop odvrátili hosté také trestný kop Hartla ze 40'. Dvě minuty před koncem poločasu stříleli hosté vedle.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra velmi aktivně. Ve 49' Hartl zatáhl míč a perfektní přihrávkou našel Škrabala a ten svojí druhou brankou zvýšil na 2:0. V 58' po Hartlově centru nastřelil Waldmann tyč. V 63' dvakrát výbornými zákroky vychytal hosty Jarina. Další šanci Jiskry neproměnil v 63' Škrabal, jeho střela mířila přímo do brankáře. V 70' vyslal velmi chytrou střelu na branku hostů Hartl, ale brankář ji vyrazil na roh. Domácí brankář Jarina musel zasahovat v 75', kdy vzrazil střelu hostů na tyč. V 88' poslal Pavlíček dlouhý pas na Kubra, ten byl v pokutovém území faulován a nařízenou penaltu proměnil Ferra - 3:0. Jiskra si tak připsala další důležité tři body.

Trenéři: Brichcín, Palovič.

Mladší dorost

Jiskra Domažlice -SK Spartak Příbram 0:5 (0:3)

Jiskra: Čapský - Kuráž (63' Čipera), Jurko, Čech - Socha, Kubr, Gust, Lešek, Kubina - Buršík (60' Jarina), Liebl.

Ani ve třetím utkání v řadě nedokázali mladší dorostenci vstřelit branku.
Už ve 3' minutě střílel Kubina, ale jeho pokus mířil vysoko nad. Druhá střela Kubiny ze 7' skončila v náruči brankáře hostů. V 10' se dostali hosté štastnou brankou do vedení - 0:1. Trestný kop Buršíka ze 14' brankář chytil. V 17' vyrazil Čapský střelu hostů na roh. Na 0:2 zvýšil po rohu neobsazený hráč hostů ve 20'. Jiskra svou velkou šanci ke vstřelení branky nevyužila v 31', když Liebl ani Kubr neprostřelili obranu hostů. Z protiútoku však hosté trestali - 0:3. V 35' chytil brankář hostů Buršíkovu střelu. Ve velké šanci se ocitl v 37' Liebl, ale ukvapeně střílel vedle.
Ve druhém poločase Jiskra svoji hru zlepšila, ale neproměnila ani ty nejvyloženější šance. V 41' střílel vedle branky Lešek. Ve 44' hosté faulovali ve vápně Buršíka, ale nařízenou penaltu brankář hostí Kubinovi vyrazil na roh. Ve 44' Kubr výborně zatáhl míč po straně, nahrál Buršíkovi a ten ve vyložené šanci trefil brankáře. Pak se dostali ke slovu opět hosté v 70' a v 75' zvýšili na 0:5. Poslední šanci utkání měl střídající Jarina, ale jeho střela šla nad.

Trenéři: Wolf, Pavlíček.