20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Žáci Jiskry přivezli šest bodů z Přeštic

Starší žáci: TJ Přeštice - TJ Jiskra Domažlice 2:4 (1:1)

V sobotním zápase se hráči starších žáků "A" Jiskry Domažlice utkali s mužstvem TJ Přeštice. Na soupeřově hřišti nečekal hráče vůbec lehký zápas, což soupeř dokazoval od prvních minut velmi důraznou hrou v osobních soubojích. V prvním poločase se hráči Jiskry potýkali se silným větrem, který umožňoval pouze kombinaci po zemi. Přesto se v 5. min. k míči výborným napadáním dostal Z. Štěpán a po samostaném úniku vstřelil první branku zápasu. Ve 13. min. jsme po zbytečné ztrátě míče inkasovali gol po nešťastné teči do vlastní sítě. První poločas skončil remízou 1:1. Do druhého poločasu hráči nastoupili s vědomím, že silný vítr bude hrát v jejich prospěch a od prvních minut druhé půle to bylo znát. V 48. min po rozehrání rohového kopu O. Černým si na míč na přední tyči naskočil Z. Štěpán a hlavičkou zvýšil vedení Jiskry na 1:2. V 58 . min. po krásné kolmé přihrávce O. Černého se do úniku dostal opět Z. Štěpán a svým třetím golem zvýšil na 1:3. V 65 min. po nedorozumění domácí obrany s brankářem využil zmatku M. Škoda a zvýšil na 1:4. V závěru soupeř opět po naší chybě snížil na konečných 2:4.

Sestava: Krásnický - Kohout J., Kalný, Lešek, Gabriel - Linkeš(Šimůnek), Hamor(Vlček),Černý,Konrády (Copák) - Štěpán (Linkeš), Škoda.
Branky: Štěpán 3, Škoda.
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí: J. Dufek.

Mladší žáci: TJ Přeštice-TJ Jiskra Domažlice 1:4 (0:0)

Mladší žáci sehráli velice těžký zápas ,na jaře poprvé prohrávali ,ale nakonec soupeře z Přeštic zdolali 4:2,po poločase 0:0.
První poločas přinesl spoustu soubojů,hodně nakopávaných míčů a skoro žádné gólové příležitosti. Prvních 20 minut utkání se nesl v režii domácího týmu,který si vytvořil i náznaky šancí, ale obrana Jiskry pracovala bezchybně. Poté se Jiskra osmělila a podnikala nebezpečné protiútoky, při nichž mohl skórovat 2x Dominik Stróž, ale šance neproměnil.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra velice pasivně a hned byla "odměněna" brankou. Ve 32. minutě po zaváhání obrany postupoval zcela sám útočník Přeštic na domažlického brankáře, který ovšem jeho první střelu vyrazil, ale na dorážku již byl krátký - 0:1. Ovšem ihned po rozehrání se odražený míč dostal k Ondrovi Zímovi, který míč bez přípravy napálil do domácí branky 1:1. Neuběhly ani 2 minuty a Jiskra už vedla. Ve 35. minutě si na rohový kop naběhl Patrik Dufek a skluzem u zadní tyče vstřelil druhou branku - 1:2. Pětiminutovku jako ze sna zakončil svým gólem kapitán Dominik Stróž - 1:3. Poté se již hrálo v režii Jiskry a celkové skóre upravil po zdařilé kombinaci ve 47. minutě opět Dominik Stróž - 1:4. Celek Jiskry si za výkon v druhém poločase výhru zcela zasloužil, potvrdil svoji vnitřní sílu při nepříznivém stavu.

Sestava: Vrzal-Fišer,Kalný,Jandečka,Buršík-Svoboda,Zíma,Poláček,Major-Stróž,Dufek
Trenéři: L.Bočan,F.Copák
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí