Dorosty Jiskry v Příbrami neuspěly

Starší dorost

FK Příbram B-Jiskra Domažlice 4:1 (1:1)

Jiskra: Jarina - Mastný, Zlámal, Ouřada, Pavlíček - Ferra, Vísner, Minařík (73'Levý), Waldmann - Hartl, Škrabal.

O výsledku utkání se rozhodlo ve druhém poločase,kdy hráči Jiskry neproměnili několik vyložených šancí a naopak vyrobili několik chyb v obraně.
Už ve 3' domácí ohrozili branku Jiskry z rohového kopu,ale Jarina hlavičku domácího hráče chytil. V 5' střílel vysoko nad Minařík. Domácí přehráli obranu Jiskry v 15' a ujali se vedení - 1:0. V 25' střílel Škrabal,ale jeho střelu domácí brankář zneškodnil. Minutu nato vysunul Minařík Ferru, ten přehodil brankáře - 1:1. V 35' se dostal do velké šance Waldmann,ale střílel vedle. Trestný kop domácích z 38' Jarina chytil. Gol do šatny měl na kopačce Hartl, ale jeho střela v 42' mířila do brankáře.
Do vedení šli domácí opět v 60', když po rohovém kopu hráči Jiskry neuhlídali domácího hráče a ten z malého vápna dal na 2:1. V 65' už byl domácí brankář překonán, ale obránce vyrazil míč rukou na roh a rozhodčí nechal pokračovat ve hře. V 68' domácí stříleli těsně vedle. Po přihrávce Ouřady se ocitl v 70' ve velké šanci Škrabal,ale trefil přímo do brankáře. Domácí zvýšili na 3:1 po zaváhání hostujícího golmana v 71'. Další branku přidali v 75', když zahrávali roh a hráči nedůsledně bránili 4-1. Hartl pak střílel v 80' vedle. Vedle branky Jiskry šel také pokus domácích dvě minuty před koncem.

Trenér: Brichcín.

Mladší dorost

FK Příbram B-Jiskra Domažlice 8:0 (4:0)

Jiskra: Čapský - Čipera (41' Kalný), Jurko, Čech - Kubina, Lešek, Kubr, Gust, Socha - Liebl, Buršík (70'Švarc).

Domácí fotbalisté přehráli Jiskru jasně ve všech směrech a zaslouženě vysoko zvítězili.
Střelu Leška z 5' domácí obrana zastavila. V 17' zahrála Jiskra ve vápně rukou - penalta - 1:0. Na 2:0 zvýšili domácí ve 23'. V 25' střílel z úhlu Liebl, ale brankář byl na místě. Liebl se dostal do velké šance i v 30', ale trefil jen brankáře. V 32' zahrávali domácí trestný kop a perfektně obstřelili zed Jiskry - 3:0. Příbram uzavřela skore prvního poločasu v 36', když jejich útočník prošel obranou Jiskry - 4:0.
Ve druhém poločase domácí jasně Jiskru přehrávali a goly ze 46' a 53' zvýšili na 6:0. Na 7:0 zvýšila Příbram svoje vedení po neodpískaném jasném ofsajdu. V 65' vychytal domácí útočníky Čapský. Příbram nastřelila v 67' břevno a v 77' po akci na jeden dotek uzavřela skore zápasu na 8:0.