18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ohlasy z Rokycanska.

FC urval jen bod...

ROKYCANY - S vítěznou sestavou z Přeštic nastupovali fotbalisté FC Rokycany k dalšímu zápasu krajského přeboru. S ambiciozními Chanovicemi však jen remizovali 0:0.
Mochňák do tyče
Jako první zahrozili hned ve třetí minutě hosté. Po parádní akci Kočí hlavičkoval nad břevno. Na opačné straně stadionu byl nedovoleně zastaven Kučera a Mraček poslal trestný kop jen do zdi. K vidění byla spíše vyrovnaná partie, pokusy Mračka, Kohouta nebo Kučery cíl nenašly.

Hosté se spoléhali na dvojici Kočí–Tafat a právě pokus posledně jmenovaného hráče Vild v 19. minutě skvěle vytěsnil. Od tohoto momentu měl FC viditelně navrch. Mochňákova rána z úhlu jen těsně minula tyč, Papáček mířil moc vysoko a nevyšlo to ani Kučerovi.

Až závěr poločasu byl opět rovnocenný. Zkušený Čihák zachrańoval před Kočím a Vilda zaměstnaly další pokusy Tafata nebo Kočího. Ve 42. minutě  se po centru z levé strany dostal k míči Mochňák a orazítkoval pouze tyč opuštěné svatyně! Před odchodem do kabin hlavičkoval Rýdl těsně kolem šibenice.

Kučera neuspěl
Boj o každý metr trávníku pokračoval i po změně stran. Papáčkovu hrubku soupeř naštěstí nepotrestal a v 53. minutě právě Papáček po Mračkově přihrávce hlavičkoval těsně mimo.  Kučerův úmysl překazili v posledním okamžiku zadáci a kolem 60. minuty měly Rokycany znovu navrch. Šance však spálili Tobrman, Světlík a zejména  74. minutě Kučera.

Náš zástupce nebyl schopen dát gól a potvrdily to i neproměněné příležitosti Krchova či Rýdla v koncovce.
Dlužno dodat, že poslední slovo měl protivník. Během posledních pěti minut zahrával čtyři rohy, ale na bezbrankové remíze se nic nezměnilo.

Teď do ManětínaV sobotu odpoledne se Rokycany vypraví do malebného Manětína za nepříjemným protivníkem, v jehož kádru řádí futsaloví reprezentanti (Bouška, Dlouhý, atd.). Právě od nich hrozí největší nebezpečí.