11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Starší žáci B Jiskry Domažlice po studené sprše z minulého týdne opět vítězně

V neděli, dne 19.4.2009, sehráli starší žáci „B“ Jiskry Domažlice další vítězné přátelské utkání proti mužstvu z Klenčí.
V 5´ načal skóre Kneblík po spolupráci s Copákem. V 14´ nahrával Michal Čipera Kneblíkovi a ten zvyšuje na 2:0. Ve 22´ zvýšil Linkeš po ukázkové kombinační akci po ose Copák – Linkeš - Kneblík na 3:0. V 8´ druhého poločasu opět po kombinaci zvýšil Kneblík na 4:0. V 16´snížili hosté po chybách domácí obrany na 4:1. Po samostatné akci Linkeše doklepával do prázdné branky Genti Ramizi. V 27´ chybovala opět obrana domácích a hosté snížili na 5:2. V poslední minutě utkání podtrhává Lukáš Kneblík po samostatné akci účet zápasu na 6:2.

SŽ B Jiskra Domažlice - Klenčí 6:2 (3:0)

Sestava Jiskry: Tomáš Krutina – Ondřej Nechoďdomů, Michal Čipera, Martin Buršík, Jiří Nguen – Zdeněk Šinál, Tomáš Linkeš, Franta Copák, Lukáš Kneblík. – Genti Ramizi, Jiří Janoušek
Střídal: René Šperl
Trenéři: Josef Štefek a Ivan Major