10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice B - Sparta Sulkov 6:1 (4:0)

Rezerva Jiskry Domažlice sehrála další z domácích zápasů proti celku Sparty Sulkov, který po velmi nezdařilém začátku tohoto ročníku soutěže postupně vystoupal do pater pod středem tabulky a domácí hráči jej rozhodně nepodcenili. Kromě úvodní desetiminutovky ve druhém poločase byli jasně lepším mužstvem a svoji herní převahu nakonec zaslouženě korunovali vysokým vítězstvím.
Hned v 8. minutě mohl děkovat benevolenci sudího Cihláře hostující Kubík, když po faulu na pronikajícího Bočana, těsně před šestnáctkou, viděl pouze žlutou kartu. Z tr. kopu pak minul Paluch pravou tyč Šoltysovy branky a vzápětí po Kotlanově centru zleva usměrnil míč na branku hostů Paluch, ale Šoltys jej stačil vyrazit. Domácí se stále více tlačili před sulkovskou branku, ale neuspěl střelou nad branku Schötterl ani Kotlan, kterému míč odskočil a Šoltys jej stačil zachytit. Skóre se poprvé změnilo v 18. minutě, kdy domácí Kotlan našel nabíhajícího Bočana, ten stačil vystřelit jen do těla vybíhajícího gólmana hostů, míč se odrazil k Janečkovi a ten ze 17 metrů propálil ležícího Šoltyse - 1:0. Hosté o sobě dali vědět až ve 25. minutě, kdy vystřelil zprava z úhlu Novák nad Pejsarovu branku a o čtyři minuty později Štípkovu střelu ze 22 metrů zneškodnil domácí brankář. Ve 36. minutě vybojoval Kotlan míč, našel Schötterla, který přiťukl do běhu Váchalovi, jeho volej ze 22 metrů se odrazil od pravé tyče sulkovské branky k Paluchovi a ten jej z šestnáctky uklidil pod břevno Šoltysovy branky - 2:0. Jen o tři minuty později se skóre měnilo znovu, když Janeček zakončil svůj průnik po levé straně centrem, který stačil Šoltys vyrazit jen k nabíhajícímu Bočanovi a jeho volej z 10 metrů znamenal stav 3:0. V závěru poločasu nejprve Kotlan volejem usměrnil vysoký míč volejem z 10 metrů vedle levé sulkovské tyče, poté tentýž hráč po samostané akci vystřelil z 15 metrů, ale Šoltys byl na místě. Do třetice našel minutu před obrátkou našel Váchal nabíhajícího Kotlana, který střelou ze 14 metrů od pravé Šoltysovy tyče zvýšil na 4:0. Ve 45. minutě domácí předvedli akci, které diváci s chutí zatleskali přestože neskončila gólem. Pronikající Kotlan místo aby šel v pokutovém území do zakončení, poslal za sebe do volného prostoru patou míč nabíhajícímu Kubicovi, ale tomu odskočil dál od nohy a bylo po šanci.
V úvodu druhé půle se po Paluchově rohovém kopu dostal do šance domácí Bočan, ale v dobré pozici zamířil hlavou z 8 metrů vedle levé Šoltysovy tyče. Poté domácí ubrali plyn a hosté převzali iniciativu. Domácí obrana se dostala chvílemi pod tlak a následnou chybu Dufka v rozehrávce, kdy „namazal“ Princlovi, který posunul míč na volného Berana, zaplatili gólem, neboť na jeho střelu ze 14 metrů Pejsar nestačil 4:1. Domácí však nechtěli žádné drama připustit a tak pomalu opět nabírali otáčky. V 54. minutě pronikl Kotlan po levé straně jeho střílený centr srazili hosté k Paluchovi, ale ten z šestnáctky netrefil sulkovskou branku. V 63. minutě našel Kotlan nabíhajícího Váchala a s jeho volejem ze 20 metrů se Šoltys zapotil. V 69. minutě se do šance dostal domácí Krakeš, ale míč vedl tak dlouho, až se dostal z úhlu a trefil jen ležícího brankáře. Poté si s Bočanovým pokusem poradil sulkovský gólman a další Krakešův pokus z těžkého úhlu zprava srazili hosté na roh. Po jeho rozehrání vznikl před sulkovskou brankou velký závar, ale hosté se ubránili odkopem na roh. Poté mířili nad sulkovskou branku hlavou Janeček a ze střední vzdálenosti i Váchal. V 79. minutě udělal hostující obránce Boček chybu, když špatně zahrál hlavou malou domů, míč se dostal ke Krakešovi, který udělala kličku brankáři a zblízka do odkryté branky zvýšil na 5:1. Hosté se dostali ke střele z úhlu zprava v 80. minutě, ale Novák mířil do boční sítě Pejsarovy branky. V 82. minutě poslal domažlický Paluch do brejku Krakeše a ten ze 14 metrů upravil na konečných 6:1. Těsně před koncem vystřelil Janeček z 15 metrů a odražený míč poslal hlavou domácí Malý nad sulkovskou branku.
Sestava Jiskry B: Pejsar - Dufek, Rejthar, Steinberger - Bočan - Kubica (60. Forst), Paluch, Váchal, Janeček - Schötterl (46. Krakeš), Kotlan (86. Malý). Trenér: Ivan Major.

Branky za Jiskru: Janeček, Paluch, Bočan, Kotlan, Krakeš 2.