16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Vyšehrad odjel bez bodu.

Horažďovice - V tom nejlepším světle se představili na domácím [›] hřišti v neděli divizní fotbalisté z Horažďovic. Soupeř, kterým byl tým FK Slavoj Vyšehrad, odjížděl s prázdnou, domácí si za výhru 2:0 připsali další tři body do tabulky.

FK Horažďovice ľ FK Slavoj Vyšehrad 2:0.

První poločas se hrál spíše na středu hřiště a oba týmy se snažily co nejvíc ubránit vlastní území. Už v 6. minutě se ale dostal k míči domácí Jůda a prověřil hostujícího gólmana Víška. Ten ale míč včas vyrazil rukama. Ani hosté nezůstali bez šance a v 8. minutě se pokusil kličkou překonat domácí obranu vyšehradský Bošanský. Další minuty se odehrávaly ve stylu [›] přelévání šancí ze strany na stranu. Teprve v 25. minutě se pokusil poslat míč do brány hostů Krejčí, ale jeho střela po zemi, která navíc nebyla příliš důrazná, opět skončila zásahem připraveného vyšehradského gólmana. O minutu později oplatili hosté domácím jejich střeleckou příležitost, Rybár ale výborně zachytal. Deset minut před odchodem do šaten prověřil ještě jednou vyšehradského gólmana domácí Boček, ale ačkoliv stál v těsné blízkosti brány, minul.

Po výměně stran příliš dlouho bezbrankový stav zápasu netrval. K míči se dostal Maroušek, ale ve velkém vápně nenašel žádného spoluhráče. Vzápětí mířil s míčem na kopačkách k bráně Vyšehradu Horváth a po jeho kopu se mohli domácí radovat poprvé ľ 1:0. Úvodní brankou se domácí nabudili k další střelecké aktivitě. Ale ani hosté neponechali nic náhodě a snažili se skóre vyrovnat. To se jim málem podařilo v 65. minutě, když střídající Kučera vypálil prudkou střelu směrem k Rybárově svatyni. Pak přišla 69. minuta a horažďovičtí fanoušci mohli jásat podruhé. Beránek rozehrál přímý volný kop, vzápětí se k míči dostal domácí Maroušek, poslal míč za ležícího gólmana z Vyšehradu a Horažďovice navýšily své vedení [›] o dva góly. Namále měli Horažďovičtí patnáct minut před koncem, to když míč jen těsně minul roh jejich brány. Pěknou kombinační akci předvedli domácí v malém vápně v 75. minutě, ale míč mířil jinam než za záda vyšehradského gólmana. Ačkoliv chtěl kouč prověřit v utkání Libora Picku, hráč se příliš na hřišti neohřál. V 85. minutě byl totiž spoluhráčem zraněn a na jeho místo musel do konce utkání nastoupit Brůha.

Poločas:0:0. Branky:53. Horváth, 69. Maroušek. ŽK:2:2. ČK:0:0. Rozhodčí: Průcha ľ Šafránek, Kubec. Diváků:110.

Sestava FK Horažďovice: Rybár ľ Krejčí, Bošek, Baloušek, Jůda, Aubrecht, Beránek (87. Šafanda), Maroušek, Vaigl, Smíšek, Horváth (65. Picka, 85. Brůha).