30 31

Žáci Jiskry naplno bodovali v Horš. Týně

Starší žáci:
TJ Dynamo H.Týn - Jiskra Domažlice 0:2

V sobotu 11.4. zavítali hráči st. žáků Jiskry Domažlice na hřiště okresního rivala Dynama Horšovský Týn. Na velmi dobře připraveném hřišti si hráči Jiskry od prvních minut dostali do tlaku. Za první poločas si vytvořili několik velmi
dobrých příležitostí, ale bohužel jak Z. Štěpán a M. Škoda tak ani D. Konrády své šance neproměnili. Svoji zásluhu na tom má i velmi dobře chytající brakář domácích. Ve druhém poločase se hráči nakonec trpělivou hrou prosadili a po průniku a centru D. Leška se hlavou prosadil se štěstím Z. Štěpán. Před koncem zápasu po výkopu brankáře Z. Krásnického míč získal opět Z. Štěpán a po druhé se v zápase prosadil a upravil konečný výsledek zápasu 0:2. U hráčů bylo vidět zlepšení ve hře zejména v obranné čtvěřici a záložní řadě. Kdy se hráči snažili přehrát důraznou obranu soupeře kombinační hrou.

TJ Dynamo H.Týn - Jiskra Domažlice 0:6

Mladší žáci Jiskry si opět vyšlápli na tradičního soupeře z H. Týna a uštědřili mu domácí porážku 6:0,po poločase 2:0. Ačkoliv trápila Jiskřany velká marodka, hráči se i na pro ně nezvyklých postech výborně adaptovali a od začátku bylo jasné,kdo chce v tomto zápase zvítězit. Hattrickem se blýskl Ondra Zíma, který využil svojí výtečnou kopací techniku a střelami ze střední vzdálenosti nedal brankářům Dynama nejmenší šanci. Dominik Stróž se 2x prosadil po rohových kopech a 1x dorazil míč do opuštěné branky Patrik Dufek. V zápase se velice pěkně uvedl benjamínek David Žák, který na postu levého záložníka podal slibný výkon.
Sestava: Vrzal - Fišer, Svoboda, Buršík ml., Jandečka - Dufek, Zíma, Buršík st., Žák - Stróž, Jurko