Dorosty doma získaly jen tři body

Starší dorost
Jiskra Domažlice - FK Tatran Prachatice 3:0 (1:0)

Jiskra: Korba (82' Čapský) - Mastný, Zlámal, Ouřada, Pavlíček - Ferra, Minařík, Vísner, Waldmann - Hartl, Škrabal

Už ve 4' minutě uviděl za faul žlutou kartu domácí Ouřada.S následujícím trestným kopem si brankář Korba poradil.V 6' střílel Waldmann,ale jeho střelu brankář chytil.Pak se dvakrát ukázal Hartl,když nejdříve střílel vedle a pak vybojoval roh,po kterém hlavičkoval Zlámal do brankáře. V 15' střílel Pavlíček,ale i jeho střelu brankář hostí chytil.Hosté zahráli v 18' velmi nebezpečný trestný kop, který však skončil v autu.V 18' poslal Pavlíček dlouhý pas na Škrabala,ale ten ho nestačil zpracovat.Do první velké šance se dostal Hartl,když po chybě hostujícího brankáře zbrkle zakončil vedle branky.Jiskra se však dočkala v 28',kdy ji pocentru Škrabala poslal do vedení Ferra-1:0.V 34' pohotově střílel Minařík,ale jeho střela jen těsně minula branku.Ještě před odchodem do kabin střílel Vísner,ale brankář byl na místě.
V 51' dvakrát střílel Hartl,ale hosté odvrátili na roh.Pavlíčkova střela z 55' mířila nad branku hostí.V 60' další průnik Hartla hosté odvátili opět na roh.Hosté se dostali do velé šance v 62', ale tu jim zmařil včasným vyběhnutím Korba.V 65' poslal Škrabal křižnou přihrávku na Ferru,ale jeho střela skončila v náruči hostujícího golmana.Tato dvojice se prosadila v 77',když Škrabal prodloužil hlavou na Ferru a ten nekompromisně zvýšil na 2:0.V 78' byl po 2. žluté kartě vyloučen kapitán hostů.V 88' střílel Hartl vedle.V poslední minutě upravi skore po centru Mastného Škrabal-3:0.
Trenéři: Brichcín,Palovič

Mladší dorost
Jiskra Domažlice-FK Tatran Prachatice 0:5 (0:4)

Jiskra: Jarina (50' Švarc) - Kubina, Jurko, Kuráž, Čapský - Čech, Kubr, Gust, Bláha - Liebl, Buršík

Jako první se ke střele dostali hosté,ale jejich střela šla nad.Nad branku hostí mířil také ve 12' domažlický Kubr.Ve 14' neudržel golman domácích Jarina míč,čehož využilli hosté a snadno se ujali vedení-0:1.V 23' odvrátil Jarina nebezpečný útok hostů na roh.V 27' převzal na polovině hřiště míč hostují hráč prošel snadno jak zálohou, tak obranou domácích a zvýšil na 2:0 pro Tatran.V 28' Jurkův tresný kop minul branku hostů.Brankář hostů si poradi se střelou Liebla ze 30'.Ale ihned z protiútoku hosté dali další branku -0:3.Jiskra zahrozila v 35',když po perfektním centru Kubra Jurko zakončil vedle.V 36' hosté opět přehráli obranu Jiskry a pohodlně vstřelili další branku-0:4.
Na začátku druhého poločasu měl velou šanci Gust,ale hosté odvátili na roh.Po rohu střílel Liebl nad.Velkou šanci hostů zmařil v 43' brankář Jarina.V 52' obrana hostů zastavila dvě střely Liebla a jeden pokus Gusta.V 55¨hosté ze skrumáže upravili na 0:5.V 63' Čapský(vystřídal Jarinu) dobře vychytal útočníka hostů.V 65' se dostal do šance Buršík. ale hosté ho ubránili.Jiskra zahrozila ještě střelou Gusta v 76',tu však brankář hostů chytil.
Trenéři: Wolf,Pavlíček