17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Chrást nadělil Manětínu desítku

O prodlouženém víkendu pokračoval dvacátým kolem krajský fotbalový přebor.
Málo vídaným dvojciferným výsledkem skončilo utkání v Chrástu. Manětín si odtud odvezl desetibrankový debakl. Vedoucí tým soutěže si proti Horaždovicím také s chutí zastřílel, svého soupeře pokořil osmkrát.
První jarní bod vybojovali na Bolevci fotbalisté Staňkova. Jedinými mančafty, které na jaře zatím nebodovaly, tak zůstávají Nýřany a Zbůch.
Ziskem šesti bodů za prodloužený víkend si hodně v tabulce polepšily Chanovice.

Doubravka - Horažďovice 8:1
Nejlepší hráči: Švec - nikdo. Poločas: 3:1. Branky: 20., 57. a 75. Švec, 56. a 63. Vaig1,17. Kovács, 39. Šimr, 85. Pondělík (PK)-3. Cihlář. Rozhodčí: Červený. ŽK: 0:0. Diváků:150.
Doubravka: Míčka - Maroušek, Král (60. Doubek), Řezáč, Vaigl (69. Žák), Novák, Smíšek, Šimr (60. Pondělík), Švec, Kovács, Belan (69. Varga). Trenér I. Kovács.
Horaždbvice: Charvát (60. Kozlík) - Jiřík, Dort (46. Lávička), Janouškovec, Mirvald, Šafanda, Prchlík (42. Mourek), Stulík, Cihlář, Juda, Sova (75. Greger). Trenér L. Vašica.

Chrást - Manětín 10:0
Nejlepší hráči: Fiala - Mojžíš. Poločas: 5:0. Branky: 9., 15. a 86. Bezdička, 32. Kovařík, 42. Levý,45. Fiala, 71. Křen, 78. Komárek, 80. Kučera, 84. J. Schamberger. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 0:2. Diváků:" 270.
Chrást: Bláha - Levý (55. Křen), Schamberger, Král, Brýla (37. Komárek), Kovařík, Bezdička, Fiala (46. Kučera), Tyr (46. Křen), Sadílek. Trenér J. Urbánek.
Manětín: Pochobradský - Havránek, Boltík (57. Janča), Spal (46. Marek), Bulín, Mojžíš, Dobrý, Straka, Klůc (46. Prusík), Demali (24. Janouškovec), Pátek. Trenér J. Aubrecht.

M. Touškov - Rapid Plzeň 1:0
Nejlepší hráči: všichni - Peroutka. Poločas: 0:0. Branka: 66. Čechura. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 5:7. Č,`K: 0:1 (89. Korda). Diváků: 180.
M. Touškov: Daněk - Forman, Zaoral, J. Fiirbacher (46. Kalčík), K. Fiirbacher, Královec (46. Čechura), Havlíček, Holý, O. Karbusický. Trenér K. Bárta.
Rapid: Nikrmajer - Faist, Janout, Pata, Lambor (46. Tomáš), Korda, Peroutka, Pupalka, Brabec, Polívka (85. Štádler), Novák. Trenér J. Jílek.

Bolevec - Staňkov 2:2
Nejlepší hráči: nikdo - nikdo. Poločas: 1:0. Branky: 33. a 64. Pelnář - 53. Bauer, 89. Panuška. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 1:0. Diváků:100.
Bolevec: Klečka - Kučera, 'Hackr, Rumpál, Márz, Zítek (70. Kovářík, 87. Klečka), Šnaider, Thomayer, Šiml, Pelnář (85. Kopecký), Došlý. Trenér P. Nykles.
Staňkov: Jánský - Hrach; Bozích (77. Gabriel), Dolejš, Janka, Trhlík, Bauer, Panuška, Výrut, Šlechta, Poslední. Trenér Z. Zahoř.

Zbůch - Přeštice 0:1
Nejlepší hráči: Paum - Zdeněk. Poločas: 0:1. Branka: Šobr. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 2:3. Diváků: 200.
Zbůch: Zábranský - Kožíšek, Hettler, M. Fořt, L. Fořt (46. Kubíček), Hlavatý, Paum, Brož, M. Hrdlička, Herman, J. Hrdlička. Trenér J. Kožíšek.
Přeštice: Frančík - Jaroš, Uzlík, Zdeněk, Šobr, Bouc, Siiss; Turek, Švarc (90. Stehlík), Benedikt, Zoubek (73. Žitnik). Trenér V. Uzlík.

Chanovice - Nýřany 3:0
Nejlepší hráči: Černohorský - Fait. Poločas: 0:1. Branky: 57. Černohorský, 66. Žežula, 90. Horváth. Rozhodčí: Křen. ŽK: 5:3. Diváků: 120.
Chanovice: Jarolím - Káník, Čadek, Hnídek, Švehla (86. Král), Žežula (73. Polena), Horváth, Toman (46. Patsch), Černohorský, Kisslinger, Zdeněk. Trenér K. Krejčí.
Nýřany: Fait - Liška (83. Pondělík), Duspiva, J. Niedermayer (85. Mašek), Kočí, Schejbal, Louda, Aliyev (68. Kováč), M. Nidermayer (71. Voráček), Štýs, Kasl. Trenér M. Niedermayer.

Holýšov - Rokycany 0:1
Nejlepší hráči: Janča - Kučera. Poločas: 0:1. Branka: 27. Kučera. Rozhodčí: Urban. ŽK: 3:1. Diváků: 220.
Holýšov: Janča - Nový (40. Hulina), Hamerník, Levička, M. Manowetz, Kaas, Majlát, Jeniš, Tlustý, Lukáš (64. O. Manowetz), Šimka. Trenér Š. Hirschl.
Rokycany: Vild - Jícha, Jedlička (90. Světlík), Tobrman, Kučera (90. Vrba), J. Scheinherr, Procházka, Hereit, Vaščák (81. Blecha), Korelus, Aubrecht (77. Fiala). Trenér P. Aubrecht.

Koloveč - SK ZČE Plzeň 4:3
Nejlepší hráči: Bittengl - UM. Poločas: 2:1. Branky: 12. a 90. Bittengl, 38. Milota, 64. J. Rejthar-17. Švec, 51. Bednář, 78. Beránek. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 4:3. čK: 0:1 (66. Peknik). Diváků: 395.
Koloveč: Dolejš - Mareš, Milota, Kufner, Černohorský, Homolka (86. M. Rejthar), Tomášek, Šperl (90. Chval), Duchoň, Bittengl. Trenér M. Lucák.
SKZčE: Matějka-Lenk, Hudeček (81. Strážnický), Staněk, Rusňák (46. Pekník), Švec, Ulč, Beránek, Bednář, Bedrna, Vlček. Trenér V. Votípka.

Dohrávka 16. kola

Chanovice - Zbůch 3:0
Nejlepší hráči: Černohorský - Paum. Poločas: 2:0. Branky: 3. Švehla, 9. Horváth, 90. Žežula. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 1:2. Diváků: 250.
Chanovice: Jarolím - Káník, Čadek, Hnídek (49. Žežula), Švehla (63. Polena), Horváth, Černohorský, Kisslinger, Patsch (83. Toman), Zdeněk, Pícka. Trenér K. Krejčí.
Zbůch: Zábranský - Kožfšek, Hettler, Pfeiffer (46. Fořt), Hlavatý, Paum, Špiller, Brož, Jan Hrdlička, Herman, Jiří Hrdlička. Trenér J. Kožíšek.

Koloveč - Holýšov  1:3 (1:1)