15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Domažlice zvítězily venku

Velikonoční dvacáté kolo fotbalové divize přineslo domácí porážky Vejprnic a Klatov, zbytečnou ztrátu Tachova a vítězství Domažlic na horké půdě Hořovicka.

Tachov-Benešov 3:3
V duelu rozdílných poločasů kralovali v úvodním dějství domácí, kteří po jednoznačném průběhu nastříleli tři góly. Hosté po obrátce snížili, ale Tachov měl neustále hru pod kontrolou. Dokonalý kolaps však přišel v samotném závěru: v poslední minutě vstřelil Benešev druhý gól a v nastaveném čase vyrovnal. Domácí ztratili dva body.
Poločas: 3:0. Branky: 23. Lad. Čížek, 25. Luk. Čížek, 45. Rulf- 54. a 90. Žák, 90. (+1) Stozsek. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 2:1. Diváků: 250.
Tachov: Pták - Šácha (71. Janoušek), Luk. Čížek, Elijaš, KašeHabart, Hutta, Lad. Čížek, i. Viterna (86. Tušl) - Malý, Rulf. Trenér Miroslav Chada.

Hořovicko - Domažlice 1:2
Chodové po dvou porážkách zabrali. V bojovném utkání si domácí sice vypracovali víc brankových šancí, ale hostující defenzíva pracovala spolehlivě. Navíc Mleziva v brance svůj tým několikrát podržel. Po půlhodině hry Šot obešel brankáře, byl faulován a Mužík se z penalty nemýlil. Po změně stran domácí srovnali na 1:1 a za chvíli Mleziva chytil penaltu. Hosté podnikali bre'ky a po jednom z nich Zb. Černý přihrál Šotovi, který rozhodl o výhře.
Poločas: 0:1. Branky: 53. Bežo32. Mužík z PK, 81. Šot. Rozhodčí: Svatík. ŽK: 4:2. Diváků: 230.
Domažlice: Mleziva- Strejc (40. Mašek), Šmirkl, Bublík, P. Cihlář - Zb. Černý, V. Rada, Mužík, Mifek - Bahleda, Šot (89. Štolka). Trenér Milan Dejmek.

Klatovy - Milevsko 0:6
Domácí stačili s Jihočechy držet krok v prvním poločase, kdy inkasovali jen jeden gól. Po přestávce si však hráči Milevska dělali na hřišti, co chtěli, a po druhé brance Klatovy odpadly. Janouch nastřílel dokonce během osmi minut hattrick. Naprosto odevzdaní domácí dohráli zápas v hlubokém útlumu.
Poločas: 0:1. Branky: 22. Zach, 47. Sokolt, 58., 62. a 66. Janouch, 86. Kodad. Rozhodčí: Blažej. ŽK: 1:1. Diváků: 250.
Klatovy: Herman - Bouberle (71. Kotáb), Hovorka, Meszáros (25. Bečka), Brůha - Voráček, Gyórgy, Matějka (65. J. Holý), Voldřich - Pavlík, Hadraba. Trenér Jiří Toman.

Vejprnice - Příbram B 2:4
Překvapivé vedení domácích mladíků hosté rychle srovnali, ale za stavu 1:1 spálil vejprnický Hnát tutovku. Příbram získala vedení a vyrovnání odmítl Štych, když v další vyložené šanci přestřelil branku. Po obrátce získali Středočeši postupně až tříbrankový náskok, který Vejprnice snížily. Za stavu 1:3 byl za faul ve vápně vyloučen Puhlovský, nařízenou penaltu však domácí brankář Hajžman zlikvidoval.
Poločas: 1:2. Branky: 16. Multrus, 72. Kasl - 18. Rampa, 30. a 56. Brožík, 66. Šlapák. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 3:1. ČK:1:0 (61. Puhlovský). Diváků: 100.
Vejprnice: Hajžman - Lisy, Puhlovský, L. Rada, Bouřa - Hnát (70. Barnáš), Multrus, Fillinger, Štych (56. Mezera) - Lówy, Huřták (63. Kasl). Trenér Eduard Kubata.

Ostatní výsledky:
Vltavín - Prachatice 1:0 (1:0, 17. Kodr),
Motorlet - Votice 0:0,
Admira - Třeboň 0:4 (0:2, 32. Sedláček, 43. a 71. Příhoda, 63. vlastní),
Strakonice - Meteor 4:3 (0:1,51. Hanzlík, 57., 69. z PK a 89. z PK Mrkvička - 42. Fíček, 75. Bareš, 84. Nejepsa).