10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

T. Chodov - J. Domažlice B 1:4 (0:1)

V okresním derby I. B třídy, se hrál poměrně vyrovnaný fotbal a podle opravdu jen mírné aktivity hostů nebylo znát, že na trávníku 11. mužstva tabulky hraje současný lídr I. B třídy.
Po vzájemném oťukání měl v 10. minutě velké starosti hostující brankář Pejsar, aby zkortil míč před dotírajícím Fischerem. O čtyři minuty později musel Pejsar na zem, aby zneškodnil Pfeiferovu střelu zleva. Na druhé straně sice domažličtí dostali míč do sítě Kotlanem, ale pro předchozí ofsajd Bočana nebyl gól uznán. Když si vzápětí po Janečkově centru Staviarský poradil s hlavičkou Kotlana a Červený z tr. kopu trefil jen zeď chodovských hráčů, pronikl na druhé straně do šestnáctky Domažlic Fischer, ale Červený mu v poslední chvíli míč ukopl. Po půlhodině hry vyrobil domácí obránce Osvald v rozehrávce hrubou chybu, míč získal Janeček a sám proti Staviarskému střelou z 15 metrů otevřel skóre - 0:1. Chleba se lámal o minutu později, kdy se do vyložené šance dostal domácí Fischer, ale sám proti Pejsarovi ze 16 metrů jeho branku přestřelil. Když pak domácí odmítli další tutovku a Pfeifer zamířil hlavou po pěkné akci a centru Fischera z 8 metrů nad odkrytou branku hostů, zpečetili si chodovští sami svůj fotbalový osud. Nic již nepomohl závar před Pejsarem ani centr agilního Fischera zprava, který Pejsar vyrazil - hosté se vždy ubránili odkopem. Ve 37. Minutě zamířil ze 20 metrů domažlický Váchal kousek vedle levé Staviarského šibenice. Poté si Pejsar poradil s dalším centrem Fischera a na druhé straně po průniku mířil hostující Bočan zleva ke vzdálenější chodovské tyči, ale Staviarský míč vytlačil na roh. Ten zprava rozehrál Janeček, ale závar před domácí brankou skončil faulem hostů.V závěru poločasu prodloužil hlavou domácí Pfeifer míč na Kobese, ale jeho centr zneškodnil Pejsar. Na druhé straně si stejně poradil s Bočanovým centrem Staviarský.
Hned po obrátce měli hosté šanci pojistit náskok, ale Kubica volejem z 10 metrů po Paluchově centru zleva netrefil odkrytou branku domácích. Hosté byli aktivní a tak si s Bočanovou hlavičkou v 52. minutě musel poradit chodovský gólman, který však o dvě minuty později kapituloval. Na perfektní Váchalův pas si za obranu domácích naběhl Kotlan, vyhnul vybíhajícímu brankáři a dovedl míč do odkryté branky - 0:2. Domácí však branka nezlomila a tak se o chvilku později uvolnil Fischer, který technickou střelou z šestnáctky orazítkoval břevno Pejsarovy branky. Poté se ke střele ze 12 metrů dostal chodovský Kapic, ale Pejsar míč výborně zachytil. Stejně si na druhé straně poradil Staviarský s pokusem domažlického Palucha. Snaha domácích přinesla ovoce v 58. minutě, kdy si na přihrávku Jindřicha Pfeifera naběhl za domažlickou obranu Fischer a sám proti vybíhajícímu Pejsarovi snížil technickou střelou z 18 metrů na 1:2. Když pak Pejsar vyboxoval Fischerův tr. kop a na druhé straně Kotlanovu střelu kryl Staviarský, přišla 69. Minuta, kdy po Dufkově centru zprava dostal míč domažlický Váchal, který udělal kličku vybíhajícímu Staviarskému a do odkryté branky ze 2 metrů zvýšil na 1:3. Poté dost překvapivě začali hosté hrát na jediného útočníka, domácí je začali přehrávat a tlačit se před jejich pokutové území. Se dvěma chodovskými centry si Pejsar poradil stejně jako na druhé straně Staviarský s centrem Janečka. Deset minut před koncem se k vysokému míči za obránci domácích dostal Paluch, ale místo aby „z první“ hlavou přeloboval vybíhajícího Staviarského, míč si zpracoval, ale do jeho střely mu domácí gólman padl a bylo po šanci. V 82. minutě po Brichcínově přihrávce přestřelil chodovskou branku Paluch a vzápětí na druhé straně po faulu a druhé žluté kartě hřiště opustili domažlický Zdráhal. Čtyři minuty před koncem našel Váchal Bočana, ten se uvolnil, ale z 18 metrů jen těsně minul levou chodovskou tyč. V 88. minutě hostující Krakeš vysunul Bočana, ale ten přeloboval Staviarského i s brankou. O minutu později Bočan Krakešovi přihrávku oplatil, domažlický útočník se dostal sám proti chodovskému gólmanovi a ze 14 metrů zvýšil na 1:4.

Sestava Jiskry B: Pejsar - Dufek, Červený, Rejthar, Zdráhal—Bočan, Paluch, Váchal, Kubica (64. Krakeš) - Kotlan (75. Brichcín), Janeček (80. Malý).
Trenér Ziprich po utkání oznámil, že u mužstva končí a tak je lídr tabulky opět bez trenéra.