Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDruhý strakonický propadák v sezoně. Opět debakl 0:7

Příbram, Strakonice - Byl to katastrofální výkon obrany, řekl trenér divizních fotbalistů po prohře s Příbramí B.
 
Strakoničtí fotbalisté si ze souboje s béčkem Příbrami odnesli debakl 0:7. Na snímku smutní Tomáš Hajdušek, za ním je Patrik Káník.
Autor: Jan Škrle

Podruhé v této sezoně utrpěli fotbalisté Strakonic debakl. A opět 0:7.

Sedmičku vyfasovali v sobotu v utkání 19. kola divize na hřišti rezervy Příbrami. Přitom na jaře v předcházejících třech zápasech neinkasovali.

„Byl to katastrofální výkon obrany. Tohle není facka, tohle je pořádný ´lepák´. Mysleli jsme si, že se kluci jedou poprat o výsledek, ale takhle se o body nehraje,“ hodnotil kouč Pavel Koubek. „Když jsme 0:7 prohráli na podzim v Prachaticích, říkal jsem si, že nic podobného už se nemůže opakovat. A buch – je to tady znova,“ kroutil hlavou.

Co rozhodlo o tak vysoké porážce? Neuhlídané standardní situace. Jihočeši po nich inkasovali, včetně penalty, pět gólů. „Propadli jsme ve všem, byli jsme nedisciplinovaní. Příbram byla náš nejlepší divizní soupeř,“ dodal kouč.

Středočeši se ujali vedení ve 13. minutě, hned ve 20. minutě jej navýšili a další branky přidali ještě ve 32., 43., 54., 80. a 84. minutě. „My jsme se ani nezmohli na žádnou korekci výsledku,“ smutnil Koubek. „Stydím se, takto se k utkání nepřistupuje.“

Jak je ale možné, že obrana, která ve třech zápasech spolu s gólmanem udrží nulu, podá najednou tak špatný výkon? „Asi to nebude tak dobré, jak se zdálo,“ krčil rameny Pavel Koubek. V bráně se překvapivě objevil náhradník Švehla. „Bylo domluveno už předem, že Skála odchytá první tři zápasy a pak dostane šanci on. V přípravě podával dobré výkony,“ vysvětlil trenér Koubek. „Za góly rozhodně nemohl,“ zdůraznil.

Sestava: Švehla – Šafránek, Svoboda, Hajdušek (40. Zelenka), K. Cibulka – Koubek, Benedikt, P. Káník, Zedník (46. Černý) – Hanzlík, Mrkvička (46. Horejš).

Autor:
Miloš Vrátný