22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Žáci Jiskry Domažlice získali v zápasech se Stříbrem šest bodů

Starší žáci: Jiskra Domažlice-Baník Stříbro 2:0 (1:0)

Ve druhém jarním zápase přivítali na domácím hřišti starší žáci Jiskry Domažlice soupeře ze Stříbra. Mužstvo nastoupilo k zápasu sebevědomě, což se projevilo úvodním náporem, kde však svoje šance neproměnili oba útočníci jak M. Škoda tak Z. Štěpán. Mužstvo se poté uchýlilo k nakopávaným míčům ve snaze se co nejrychleji dostat k brance soupeře. Hráči neřešili herní situace kombinačně, jako v minulém utkání v Nýrsku, což se na celkové hře mužstva projevilo. Těsně před koncem prvního poločasu se podařila kolmá akce, kdy Z. Štěpán prošel do pokutového území a po kličce obránci prostřelil brankáře a upravil stav zápasu na 1:0. Do druhého poločasu mužstvo nastoupilo se změnami v sestavě, ale ani tyto změny a ani domluvy v kabině nepomohly ke změně způsobu hry. Soupeř ve druhém poločase hru vyrovnal a zaslouženě si vytvořil dvě golové šance, které na štěstí pro domácí nevyužil. V závěru zápasu již v nastaveném čase pak M. Škoda upravil střelou z vápna na konečných 2:0.

Sestava: Krásnický - Tauer(Hamor),Kalný, Dvořák, Gabriel - Šimůnek(Linkeš,Vlček), Lešek, Černý, Kohout J.(Konrády) -  Škoda, Štěpán
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek

Mladší žáci: Jiskra Domažlice-Baník Stříbro 9:0 (4:0)

Mladší žáci Jiskry hostili na svém přírodním trávníku hráče ze Stříbra ,které na podzim porazili 10:0,a nejinak tomu bylo i tuto sobotu,i když vstřelili o 1 branku méně.Hráči Stříbra sice nastoupili jen s desíti hráči,ale Jiskra neměla s nimi žádné slitování,a po drtivém celozápasovém tlaku zvítězila 9:0,po poločase 4:0.Po 3 brankách vstřelili Dominik Stróž a Martin Buršík,další goly dali Ondra Zíma,Lukáš Svoboda a Patrik Dufek.

Sestava: Krutina-Jandečka,Poláček,Kalný,Bočan-Svoboda,Zíma,Dufek,Jurko-Stróž,Buršík
Střídali: Fišer,Žák,Šinál,Janoušek
Trenéři: Bočan st., Copák st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí