17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Starší žáci B Jiskry Domažlice opět vítězně

SŽ Jiskra Domažlice B - Poběžovice 5:1 (1:0)
V neděli, dne 5.4.2009, sehráli starší žáci „B“ Jiskry Domažlice další vítězné přátelské utkání proti mužstvu z Poběžovic.
V 22´ otevřel skóre Lukáš Kneblík střelou z těžkého úhlu po samostatné akci po pravé straně. V 30´ nastřelil po centru Kneblíka Linkeš břevno. V 15´ druhého poločasu využil Tomáš Linkeš dlouhý odkop a zakončením svého následného sóla zvýšil na 2:0. V 24´ zvyšuje opět Linkeš po spolupráci s Tomášem Hruškou na 3:0. V 25´ to byla opět spolupráce dvou výše jmenovaných vedoucí ke zvýšení náskoku Linkešem na 4:0. V 33´ zvyšuje Kneblík na 5:0 po přihrávce Linkeše. V poslední minutě utkání proměnili hosté přísně nařízenou penaltu a snížili na konečných 5:1. Při následných protestech obdržel kapitán domácích Tomáš Dvořák kartu barvy červené. Lze tedy konstatovat, že první hvězdou utkání byl Tomáš Linkeš se třemi brankami a jednou asistencí a to ještě jednu jeho střelu zastavilo aluminium konstrukce hostující svatyně! Zápas odpískal bezchybně Václav Sladký! Příštím soupeřem je v neděli 12. 4. 2009 od 10.00 na umělce v Domažlicích družstvo Arnschwangu/Raenkamu, jež má ve svých řadách hráčku výběru Bavorska Alexandru Rank!

Sestava Jiskry: René Šperl – Ondřej Nechoďdomů, Tomáš Dvořák, Jakub Fišer, Jiří Nguen – Tomáš Hruška, Honza Vlček, Tomáš Linkeš, Zdeněk Šinál – Genti Ramizi, Lukáš Kneblík.
Střídal: Milan Ču Ming Song.
Trenéři: Josef Štefek a Ivan Major