16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Jiskra Domažlice B - Dynamo H. Týn 1:0 (1:0)

V prvním domácím zápase se rezerva Jiskry Domažlice utkala v neděli 5.4. v okresním derby s celkem Dynama Horšovský Týn. K vidění nebyl příliš pohledný fotbal a diváky kromě jedné branky mohly uspokojit snad jen tři body, které zůstaly doma.
V úvodu zápasu se dostal ke střele zprava z 18 metrů hostující M. Věneček, ale domácí zadáci míč srazili na roh. V 6. minutě si s Palúchovým centrem poradil týnský brankář P. Věneček a vzápětí stačili hosté zblokovat Janečkův pokus zpoza šestnáctky a gólman poté míč zachytil. V 16. minutě se po Cihlářově akci a centru zprava dostal ke hlavičce zcela nekrytý hostující Jiráň, ale z 8 metrů zamířil jen do rukavic domácího brankáře Freie. Ve 23. minutě opět zazlobili týnští, když z šestnáctky napřáhl Kroupa, trefil jen jednoho ze svých spoluhráčů a odražený míč poslal vedle domácí branky Cihlář. Ve 31. minutě našel domácí Kotlan Váchala, ten z první míč poslal za hostující beky, kam si výborně naběhl Bočan, ocitl se sám proti Věnečkovi a zkušeně poslal střelou ze 14 metrů domácí do vedení – 1:0. Domácí v závěru poločasu stále častěji atakovali branku hostů, ale tvrdě hrající obrana soupeře je do šancí nepouštěla. Ve 35. minutě se dostal k zakončení z úhlu zprava Bočan, ale hostující gólman míč vyrazil. Sedm minut před obrátkou po týnském rohu vznikl před Freiem závar, ale domácí se včasným odkopem osvobodili.
V úvodu druhé půle se do další šance dostal domácí Bočan, ale po Váchalově tr. kopu zamířil hlavou z 8 metrů těsně vedle pravé Věnečkovy tyče. V 50. minutě domácí opět ubránili nepřehlednou situaci před svojí brankou a o čtyři minuty později po Brichcínově lobu si s nedůraznou hlavičkou Kotlana Věneček poradil. Na druhé straně se z tr. kopu neprosadil hostující Šindelář a v 59. minutě rozehrál na druhé straně tr. kop z 20 metrů domácí Rejthar, míč směřující do branky však stačil Věneček vytlačit na břevno. Poté centr hostujícího Beisbiera srazil Bočan k Freiovi a v 70. minutě průnik a následný centr Cihláře zprava srazili domácí na roh. O dvě minuty později rozehrá tr. kop domácí Váchal vedle vzdálenější týnské tyčky a nepřesný rozhodčí korunoval svůj výkon v 75. minutě, kdy poslal domažlický Kotlan dopředu Brichcína, ten byl zezadu v pokutovém území vydařenou kosou podražen, ale rozhodčí v tom žádný faul neviděl. Hosté zahrozili v 75. minutě po Kroupově tr. kopu se dostal k halvičce z malého vápna Jiráň, ale Frei míč reflexivně vyrazil a opakovanou střelu hlavou zachytil. V 82. minutě měli domácí největší šnaci zvýšit náskok, když se po Brichcínově lobu dostal k míči Kotlan, který chtěl přelobovat vybíhajícího Věnečka, ale Krakeš si o míč křikl, šel s ním proti hostujícímu brankáři, dvakrát však míč ve vyložené pozici netrefil až mu jej Věneček sebral a bylo po šanci.V závěru zápasu byl ještě po druhé žluté kartě vyloučen týnský M. Věneček.

Sestava Jiskry Domažlice B: Frei - Dufek, Červený, Rejthar, Zdráhal -  Forst (76. Malý), Paluch (46. Brichcín), Váchal, Bočan - Janeček (67. Krakeš), Kotlan.   Trenér: Jiří Zimprich.