Dorosty hrály ve Strakonicích a vrátily se bez bodu

Starší dorost

SK Strakonice 1908-Jiskra Domažlice 2:1 (1:0)

Jiskra: Korba - Mastný, Zlámal, Ouřada (Pačesný 80'), Pavlíček - Škrabal, Hartl, Ferra, Waldmann - Minařík, Vísner.

Jiskra v prvním poločase velmi pozorně bránila,ale těsně před odchodem do kabin se domácí prosadili a šli do vedení. V 5' se dostali do veké šance domácí,ale jejich střela šla nad. Další šanci domácí propásli v 9', kdy těsně minuli branku Jiskry. V 18' si Korba poradi s trestným kopem domácích. Brankář Jiskry podržel svůj tým i v 21', kdy dobře zasáhl před dotírajícím domácím útočníkem, a pak ve 30' si poradil s dalekonosnou střelou domácích. Ti se nakonec přece jen prosadili ve 41' a ujali se vedení 1:0.
Do druhého pločasu vstoupila lépe Jiskra. V 48' Po centru Vísnera srovnal na 1:1 z voleje Škrabal. Minutu po vyrovnávací brance měla Jiskra další šanci. Po rohu hlavičkoval Zlámal do brankáře a jeho následná dorážka těsně minula branku. Pak se ale začali postupně prosazovat domácí, když jejich střely z 59' a 62' minuly Korbovu branku. V 68' po neodpískaném faulu na brankáře Korbu domácí protlačili mí do sítě - 2:1. Velkou šanci domácích z 82' zmařil výborným zákrokem Korba. Jiskra se pak ještě pokoušela o vyrovnání, ale domácí už si těsnou výhru pohlídali.

Trenéři: Brichcín, Palovič.

Mladší dorost

SK Strakonice 1908-Jiskra Domažlice 3:1 (1:1)

Jiskra: Jarina - Čapský, Jurko, Kuráž, Kubina - Bláha, Kubr, Gust, Čech (Švarc 41') - Liebl, Korba.

Už v 5' se domácí střelou ze 17m ujali vedení 1:0. Jiskra dokázala odpovědět v 10', když Jurko z trestného kopu ze 35m srovnal na 1:1. V 36' střílel Kubr, ale s jeho střelou si brankář domácích poradil. V 37' Jarina výborně vychytal útočníka domácích. Trestný kop Kubiny ze 38' minul branku domácích.
Domácí se dostali do velké šance ve 41', ale Jarina opět svůj tým podržel. V 46' Jiskra zahrála v obraně velmi nedůsledně, čehož využili domácí - 2:1. V 50' Jarina vyrazil střelu domácích na roh. Domácí zvýšili svůj náskok v 70' střelou z velkého vápna - 3:1. V poslední velké šanci utkání se ocitl domažlický Korba, ale jeho střela minula branku domácích.

Trenéři: Wolf,Pavlíček.